Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP vs. PSP GO


plaCZEbo

Otázka

Ahojte lidi,chci si v JRC koupit nové PSP. Nevím ale zda PSP 3004 nebo PSP GO. B

udu hrát a kupovat po

uze originály, takže flash nepotřebuji.

Vím, že na PSP GO nejdou UMD disky, ale mám rychlý net, takže není problém si hry stáhnout z PSP store.

Proto bych se chtěl zeptat zda můžete poradit co je lepší koupit? Jelikož dle posledních informací si na PSVITA budeme muset do března počkat, chtěl bych si zatím vybrat jedno z těch aktuálních.

A ještě otázky:

1) když hru z UMD nahraji na paměťovou kartu do PSP 3004 musím mít to UMD při hraní vložené do PSP?

2) Dají se do PSP 3004 stahovat hry které jsou normálně na UMD?

3) Dají se na PSP sledovat filmy s titulky, když budu mít pouze originální firmware?

4) jsou všechny hry které jsou na UMD také na ps store ke stažení?

děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aha, musím si to tady ještě všechno popřečítat a zorientovat.

Jinak hrával jsem vždy jen originálky, protože mě to vždy nutilo si ty hry opravdu zahrát a dokončit. Zatímco když bych jich měl 50 tak bych mezi nima akorát přepínal. Ale to je jen moje zkušennost. U ostatních to tak třeba není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PMPlayer bere i externí titulky, ale jelikož chceš mít OFW (nevím na co - výhody oproti CFW nenese žádný) tak si ho budeš muset "podepsat" jinak ho nespustíš.

Díky za info, co tím myslíš "podepsat"? Jako že se dá koupit a do PSP nainstalovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu