Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of warcraft cataclysm hráči


Achrisoofa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zdravím, prodám WoW ACC s datadiskem Cataclysm. Na účtu naleznete 3x85lvl.

Main je Resto/Enha Shaman (ilvl 380) nick "Throk"...

Tauren Shaman, PVE EQ FL HC, PVP polo Ruthless (pro enha). Full Engineering, Leatherworking, First Aid, Cooking, Fishing. PVE progres (v době kdy byly raidy aktualní) ICC 11/12HC 25man (nyní Light of Dawn dodělaný na Cataclysmu) RS 1/1HC 25... Start game Cataclysm Content: BoT 2/4HC ToFW 2/2 N BWD: 4/6 HC Firelands: 6/7HC.

Postava má téměř 11k Achiev pointů a ve hře má vybudovanou pověst výborného healera, zejména v guildě Status Quo. Na postavách najdete cca 10k goldů, na Shamikovi 80mountů (včetně koně Headless Knighta = rare drop)

Alti sloužili spíše jako farmáři:

Warrior "Throkiller" (prot) - Herb+Mining

Priest "Holykaia" (shadow/disco)- Ench+Tailor

Důvod prodeje: Na WoW už mám málo času, a potřebuji se více věnovat škole.

Navíc k účtu nabízím téměř nový Battle-Net Authenticator, který jsem zakoupil za 500Kč a dokonale ochrání Váš účet.

Cena je 1500Kč, při platbě do konce Listopadu jen 1400Kč. Pokud budete chtít ACC i Authenticator, bude vás stát jen 400Kč.

Myslím, že cena je opravdu pěkná na to jaká postava tam na Vás bude čekat :)

Osobní předání v Jihlavě, nebo platba předem na účet (před platbou dám udaje k účtu a po zaznamenání platby dodám tajnou otázku a e-mail) Dodatečně zašlu i DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

farry: No hlavne ze to mas vypsany do kazdy prkotinky ale server udanej nemas x) ale v podstate je mi to fuk, nesleduju tudle diskuzi abych mel pocit ze prochazim trznici :)

PS jerrry: chybi ti scope na kuši :D

ehm.. už jsem říkal že to nehraju :)

Kuše padla ve FL, když jsem šel poslední raid a od té doby nehraju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu