Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Gran Turismo AD - HOC problém


ferniii

Otázka

Zdravím,

dnes jsme s kámošem po dlouhé době zapli GT Mobile (on originál, já z karty) a dali jsme přes Ad-Hoc klasickej závod. Měli jsme stejný auta, ale i tak mě během tří kol dokázal na El Capitanovi nadělit jedno kolo! Podotýkám, že to rozhodně není tím, že bych byl mizernej jezdec. AI měla stejné auta a zatímco jedna se držela s kámošem, ta druhá závodila se mnou. Auto jakoby vůbec nechtělo zrychlit, ale na top speedu jsme na tom byli stejně. Víte někdo, proč tohle dělá a případně jak to řešit?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Stejný auto, start...Hned na startu má o hodně lepší zrychlení, prosviští kolem mě (spolu s jednou AI) a ihned mě (a druhé AI) ujíždějí. Lagy to nebudou, to bych snad poznal :-) Zajímavý je, že když jsme to hráli naposled (cca před rokem), tak bylo všechno v pořádku..Je možný, že GT vidí, že mám odježděno mnohem víc (jsem zkušenější) a tak mi do auta dá virtuální zátěž, abych byl pomalejší?

EDIT : Jsou to lagy. Na rovince na Fuji jsem jel 350, on cca 100 a stejně byl rychlejší :-) Způsob jak to řešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu