Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pískání notebooku msi gx600px


brizap

Otázka

Zdravim, prosim o radu..mám notebook gx600px(asi 5 let starý) a včera jsem si chtěl připojit notebook k reproduktorům přes 3,5mm jack, ale v okamžiku připojení konektoru se počítač vypl a od té doby mi nefunguje 3,5mm konektor a počítač začal strašně pískat(vyšší frekvence)..všechno normálně beží jen to píská a nefunguje konektor, a už 2x se mi stalo, že když jsem připojil chladící podložku k notebooku přes USB,tak se počítač vypl(stejně jako u toho konektoru,ale USB jde pořád)..pískání jde z oblasti harddisku..prosím o radu, co s tím? jinak reproduktory jsou v pořádku(zkoušel sem je napojit třeba na mobil, mp3... ), předem děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

opravdu nikdo neví, co by s tím mohlo být? jo a to pískání se objeví vždy při načítání windows...nikdy mi to před tim nedělalo...až po tom rozbití toho 3,5mm konektoru v noťasu...mám docela strach, jestli to teda může dělat to HDD, aby neodešel..a harddisk mám toshiba mk2546gsx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
měl jsem podobnou zkušenost s jedním NTB. nakonec to bylo jen vazbení reproduktorků, které se odstranilo snížením hlasitosti (nebo úplným stlumením) tuším vstupu vnějšího zdroje v panelu oládání hlasitosti. zkus to pohledat a polaborovat s tím...

[ATTACH=CONFIG]14520[/ATTACH]

opravdu to pískání přestalo, díky moc...musim to úlně vypnout, aby to přestalo, takže to vypadá, že už si žádnou muziku nepustim, vypadá to, že se mi muselo něco v noťasu stát se zvukovou kartou...protože to začalo dělat až po tom jak jsem psal výše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám ještě jednu otázku...šla by přendat zvuková karta ze starého noťasu - acer travelmate 245lm(je už hodne starý) do tohodle(msi gx600px), ptám se protože si chci kupovat za pár měsíců nový noťas a nechce se mi vrážet už nic do starýho.. noťas sem ještě nerozebíral, takže by mi to asi udělal kámoš, jen se ptám jestli by to šlo.. popřípadě jestli nemáte nějaké řešení jak se zbavit toho stršného pískání, když zapnu zvuk..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jednoduše - nešla. zvuková karta je integrovaná na základní desce, takže bohužel. když jiná zvuková karta, tak akorát externí na USB (např. http://www.alza.cz/zvukove-karty/externi/18848586.htm#f&pn=1 ). nicméně se domnívám, že to lze zprovoznit i s aktuální zvukovou kartou. vyzkoušel bych v ovládacím panelu hlasitosti postlumovat vše, kromě Zařízení Wave a celkového ovládání hlasitosti. ztlumil bych tedy věci jako: Vstup vnějšího zdroje, Přehrávač CD, mikrofon a zrovna tak všechny věci pro záznam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

už jsem to šteloval dlouho a nic.. prostě dokud nevypnu úplně Front(tim ale úplně vypnu zvuk), tak to prostě píská...a fakt se nemohlo něco přepálit nebo tak něco? zapomněl jsem ještě dodat, že to vyhodilo i pojistky...(když sem zapojoval reproduktory do noťasu).. a když ještě ke všemu přestal pak fungovat 3,5 konektor..ale jinak normálně to hraje, když to zapnu, ale to pískání se fakt nedá vydržet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu