Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash xboxu


nabijecka

Otázka

zdravím,

rozhodl jsem se pro flash této konzole xbox 360 arcade, avšak narazil jsem nato, že tahle konzole má mechaniku liteon, (zdejší fw version je 74850C), avšak potřeboval bych poradit, zdali je potřeba pro získání klíče, speciálních nástrojů (jako jsou ve videích ukázány např. jak někdo přikládá pájku na nějaký kontakt pro propojení), mám nakoupený otvírák na konzolu, dále sata kabel na propojení a nastudovány návody jak pracovat s jungleflashem a provést hack, avšak zarzlo mě, že někteří používají speciální adaptéry-je to nutné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

tak tedy díky za radu, jen mě právě zarazilo, že na tomhle odkazu-

[url]http://forums.afterdawn.com/t.cfm/f-152/jungle_flasher_tutorial_for_stock_83850c_lite-on_pictures_included-797756/[/url]

tady vlastně popisuje způsob jak flashovat bez nějakého přídavného zařízení (extraktoru), je tenhle způsob možný/funkční?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díky moc za radu, jen bych se chtěl připtat ještě ohledně toho extraktoru-jaká je jeho cena případně kde se dá koupit nebo stačí uvést jen oficiální název a já už si to vyhledám....

Jinak teďka nevím či ten způsob s tím "probe" jak se přitlačí na ten jede kontakt, jestli se jedná zrovna o ten extraktor..., nebo jestli se jedná o alternativní způsob vyčtení klíče, ke kterému potřebuji jen tu "pájku".....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky moc za rady, především za poslední odkaz, který mi něco ušetří :D jen by mě ještě zajímalo, že když vyrobím ten kabel (z návodu jsem pochopil, že je třeba koupit ten dvoukoncovkový kabel a k tomu jeden kabel s vypínačem dodělat?), jenže mi není jasné, kde ten kabel zapojím, případně jak jen pomocí tohoto kabelu získám ten klíč (přes jungleflasher už to pak půjde, jen nevím co s tím kabelem, opravdu stačí jen ten kabel, bez jakýchkoliv dalších pomocných nástrojů?????)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

presne tak, staci si precist navod k jungleflasheru, ten kabel kupovat nemusis, tim mas pripojenou mechaniku v xboxu, takze ho po flashnuti das do puvodniho stavu a je to. jinak ti radim pokud necemu nebudes rozumet tak radsi nedelej nic a dej to nejakymu zkusenymu flasherovi, vzdycky se muze prihodit neco s cim si nebudes vedet rady a to jeste neresim jestli mas vubec chipset s kterym ti to pujde udelat.

v principu jde o to, ze je mozne liteon flashnout doma bez nakladu, ale je otazka jestli ti to stoji za to srani a riziko:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já jsem ten xbox právě ještě nezapnul, jen mám zapojené trafo v xboxu a v elektrice, protože chci vyčíst key apod. a to pomocí podomácku vyrobené redukce-tzn po zapnutí konzole, budu mít zapojenou mechaniku a sata kabel spojený s počítačem a pak na chvíli pro vyčtení klíče plánuji odpojit jeden kablík přepínačem (mezi xboxem a mechanikou) a pomocí dalšího kablíku vyřadit kontakt mpx01. Jenže pro tento úkon musím zapnout xbox což tedy způsobí to zapsání do toho jeho "logu"?

Jaká je jiná možnost případně než napájet xboxovou mechaniku tím originálním zdrojem, máš přímo na mysli nějaké produkty? protože na ten xbox je taká speciální koncovka abych to napájení zapojil, což mě celkem štve.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jinak jsem teďkom objevil, že mám již flag a to ,,Failed AP25 Challenge,, takže není to už teďkom jedno, jestli to budu napájet tím oficiálním napáječem od microsoftu?? jinak riziko dostání banu je jen u banovacích vln, pokud jsem to dobře pochopil, že?? jinak při klasickém live hraní mě to teda doufám moc neohrozí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Že máš flag není stejné jako to zapnutí bez mechaniky, to flag nezpůsobí, jen se někde do vnitřního logu zapíše že xbox najel bez mechaniky. Flag se dá odstranit, ale to sám neuděláš, na to je potřeba vybavení. Pokud máš flag je rozhodující to, jestli jsi s ním už byl na live nebo ne. V případě že ano a flag vymažeš, stejně už nejspíš budeš na seznamu pro BAN při banovací vlně. Pokud ne je to vždycky lepší.

Jinak co se týče napájení mechaniky, můžeš buď něco vyrobit podle návodů někde na internetu, ale je potřeba dávat velký pozor na to co kam zapojuješ, aby sis mechaniku nezničil. Nebo se dají koupit už hotové napájecí moduly, například od TX. Nebo něco takového http://www.dealextreme.com/p/xtractor-pro-v2-ptpc-fuses-for-xbox-360-44946

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže jsem si vyrobil tento extraktor, několikrát zkontroloval správnost provedení, ale podle zde uvedeného návodu (na tom odkaze) mi před tím než se ten klíč vyčte vyhodí jungleflasher (nejnovější verze) hlášku "key extraction failed" nevíte náhodou v čem může být problém, případě zdali se něco změnilo oproti tomu návodu na tom odkazu??

na ten doma zhotoveny extraktor ti staci nejakej vypinac a kus dratu, prace na 5 minut:

http://www.elotrolado.net/hilo_tutorial-todos-los-liteon-fat-sin-cortes-ni-soldaduras_1581701

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže tohle je log z právě aktuálního pokusu:

JungleFlasher 0.1.89 Beta (284)

Session Started Tue Nov 01 14:07:53 2011

This is a 32 bit process running on a 32 bit CPU

portio32.sys Driver Installed

portio32.sys Driver Started, thanks Schtrom !

Found 2 I/O Ports.

Found 1 Com Ports.

Found 6 windows drives A: C: D: E: F: G:

Found 3 CD/DVD drives E: F: G:

Drive is Lite-On..

Drive is Lite-On..

Sending Vendor Intro to port 0xD400

Status 0x51

Re-sending Vendor Intro:

.....................................

Device Intro failed!

PhatKey extraction failed!

Předem díky za jakoukoliv radu ohledně toho co může být špatně ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže jsem se nakonec přenesl přes ten první problém-po pročtení různých diskuzí jsem vyzkoušel vyměnit sata kabel a pomohlo to, teď jsem se posunul trochu dále, ale opět mi to hlásí chybu viz zde:

JungleFlasher 0.1.89 Beta (284)

Session Started Tue Nov 01 15:55:22 2011

Drive is Lite-On..

Drive is Lite-On..

Sending Vendor Intro to port 0xD400

Status 0x51

Re-sending Vendor Intro:

................

Serial flash found with Status 0x52

Extracted drive key failed Verification !

PhatKey extraction failed!

Drive is Lite-On..

Sending Vendor Intro to port 0xD400

Status 0xD0

Re-sending Vendor Intro:

..........

Serial flash found with Status 0x52

Stage 1 failed

Stage 1 failed

Extracted drive key failed Verification !

PhatKey extraction failed!

mohl by někdo prosím poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No probíhá to tak, že jakmile je ten první krok-tzn přepnout přepínač a přitlačit na ten spoj mpx01, tak se mi zatuhne myš na počítači, po cca 40 sekundách mi vyskočí to další okno (mám na mysli tohle-jak tam píšou, že mám dát pryč ten kabel, kterým tlačím na ten spoj a pak píšou, že mám na 5 sekund vypnout celou jednotku xboxu a pak zase zapnout a kliknout ok-avšak jak kliknu pak to ok, tak to vyhodí tu hlášku-viz předchozí komentář.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu