Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ExternÍ hdd


sutroza

Otázka

Zdravím všechny.Nemůžu se dohledat této problematiky,tak mi to prosím odpusťte.

Můžu připojit ke slimu jakýkoliv externí hdd,který se bude chovat jako originál,myslím funkčně?Používám 8Gb flešku a ta komunikuje dobře.

Dále..můžu si přetáhnout origo hru na hdd ať už na kterejkoli a hrát z něj?Origiginélní hru prostě vrátit a hrát bez ní? Moc díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Z externího disku přes USB si xbox vezme jen 16GB, zbytek se využít nedá. Je to záměrně, aby sis musel koupit originální HDD. Po nainstalování hry na HDD musíš mít originální hru pořád v konzole, jinak se hra nespustí. Pokud hru v průběhu hraní z konzole vytáhneš, tedy zmákenš tlačítko pro vysunutí mechaniky, tak se hra okamžitě přeruší a bez jakýchkoliv výzev to skočí zpět do Dash Boardu.

Na obě dvě otázky jsou na foru odpovědi několikrát, příště zkus lépe hledat a určitě odpovědi najdeš ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moc díky zaodpověď a za pochopení.Dost si mi to usnadnil.Samozřejmě vím,že se to tu řešílo x-krát,ale bohužel nejsem jeden z těch,kteří nemaj celý den co na práci..Jsem rád,že můj mozek má tu nadlidskou schopnost řešit i problémy každodeního života než virtuálně stárnout na forech.

Ale tobě ještě jednou díky ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu