Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Videa s Vašimi sbírkami


JungleFever

Recommended Posts

Zdravím, chci se optat, zda někdo dělá, případně by uvítal, kdyby se sem dávali videa sbírek našich PS3 her.. Mohli bychom natočit menší video, kde řekneme něco ke svým kouskům, inspirujeme se navzájem atd..

Něco jako toto: http://www.youtube.com/watch?v=pRN8jRO9sww&feature=related

PS: čekám samozřejmě i hate reakce.. jsme přeci češi :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
http://www.youtube.com/watch?v=0o6cq_Gi8fc tady je moje sice to není nic moc ale doufám že se to bude aspon trošku líbit :)

Moc mě pobavilo, jak tě ani trošku nebaví AVP a následně říkáš, jak jsi ho dohrál 4x. Jinak v popisku videa by se určitě hodily vypsané tituly, vůbec po chvilce nemám přehled o čem mluvíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by zase zajímalo, co bys čekal od série GTA.... zkrátka je to sandboxová hra a tou i zůstane... Myslím si, že každý díl je originální požehnaně.. Ale samozřejmě oceňuji odvahu za natočení videa..

no čekal bych něco nového podívej se třeba na Saints Row : the Third dokázalo být uspěšné i když díl před ním byl propadák a navíc každý más svůj nazor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no čekal bych něco nového podívej se třeba na Saints Row : the Third dokázalo být uspěšné i když díl před ním byl propadák a navíc každý más svůj nazor :)

Myslím si, že příběhově na tom byla nejlépe, graficky taky - takže u mě spokojenost, navíc jsem lehce mohl vícekrát ovlivnit děj a novátorství skrz mobil, internetové kavárny atd nebyly na škodu.. ale 5ka bude nářez podle videí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5ka vypadá skvěle!!! Nemůžu se dočkat.. Ale nejspíš budu v brzké době pořizovat nové pc, tak nevím na co předobjednám... Jestli na pc nebo ps3.... Zase tu grafiku si nechci nechat ujít.. Vypadá to úžasně.. A kdy čekáš, že vyjde? Já doufám, že Q3 2012, ale tak to nikdo netuší ;) sry za OT...ale u gta jsem si to nemohl nechat ujít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem nehrál, ale originál je skvělej ;) ten doporučuju... navíc teď se dá sehnat za docela slušnou cenu...

Ja nekupuji hry draz, nez za 300... nejdrazsi byl uncharted 3 za 350, ale chybi mu manual.. nejcasteji kupuji sady her.. takze napr. 5 her za 1000,- 10 her za 2000,- ale sehnal sem i 15 her za 1500,- takze pokud prodavas RDR za 300, tak beru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu