Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalování nových kinect her


nabijecka

Otázka

Takže po 3 týdnech jsem konečně úspěšně provedl svůj první flash, který se mi napoprvé nepovedl, ale již jsem odhalil chybu a vše funguje 8) Byl jsem si ihned koupit dvd dl a vypálit nějakou novou hru pro fw lt2.0 konkrétně jsem začal vypalovat just dance 3 a to podle návodu zde na fóru, vyskočila hláška, že hra nevleze, což je v pořádku, ale pak vyskočily ještě nějaké další chyby a v 10% vypalování to hodilo chybu, která celé vypalování ukončila (něco se sektory....), moh by mi někdo poradit v čem by moh být problém? případně zdali všechny kinect hry (myslím hlavně just dance 3, kinect sports2) mají ochranu gdx3...

PS zakoupil jsem si obyčejně dvd dl (jinou značku než verbatin), protože kinect hry mají přece jenom vždy nižší stupeň ochrany než např. forza 4, apod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no takže dnes jsem byl koupit verbatinku-vychází o 13 Kč dráž a vše proběhlo bez problému........ Takže mé doporučení zní, že na xgd3 nepoužívat nic kromě verbatinek, dokonce se mi to vypálilo jen s jednou chybou, přitom jich mělo být více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu