Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nechápu jak samovolně může xbox udělat připojení k netu přes wifi.... je to blbost, vždyt i když není zaheslovaná wifi síť tak jí musí někdo v xboxu zvolit, pak už se může xbox samovolně připojit k live, ale bez kroku že síť nevybereme není možné aby se tak stalo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chci se zeptat, MW3 mi přestalo jít, pak jsem ho přes system update spustil a pak to přestalo zase jít, updatoval se mi dashboard na ten nejnovejší a nevim co ted muzu delat nebo jestli vůbec neco. Jde mi jen o ty mw3 tak jestli se mam nejak snazit to zprovoznovat nebo prodat a koupit novej xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak změna, mw3 sem podle návodu zde na foru rozjel i na novym dashboardu....hraje tu nekdo na live takhle? posledne kdyz sem to rozjel to chtelo update (jako i ted) a kdyz sem ho potvrdil v pohode sem po live hral ale priste kdyz sem to zkousel nesla zase cela hra..... má tohle nekdo nejak poreseny nebo nejakou radu na to? ban prijde, ale chci do ty doby hrat multak mw3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Latest iXtreme LTplus 3 and Stock Firmware Pack XBOX360

C4evas iXtreme LT+ in association with Team Jungle & Team Xecuter

Official release of the iXtreme LT+ v3.0 for Benq and phat Liteons

- Support for topology data on AP25 enabled titles. Will correctly answer any ap25 challenge eliminating need for dae.bin to create a backup.

- No need to make new backups everytime dae.bin is updated on console

> Topology Data

——————-

When ap25 was first introduced I devised a way of calculating any challenge which I called the silver bullet which I made reference to a long time ago.

This was withheld until it was absolutely necessary. It was easier to replay the fixed challenges.

With unique per console ap25 challenges it has become necessary to use the silver bullet.

A series of measurements are taken across the disk. This topology data is then used to calculate a response to any ap25 challenge.

It is very important that the drive used to create the topology data is reliable at reading discs as bad topology data equals bad ap25 responses.

Liteon drives using 0800 v3 seem to be more accurate for this purpose. Only ap25 enabled titles require topology data. Activation of ap25 on older non-ap25 games although technically possible is highly unlikely.

Currently topology data for xgd3 titles are similar and topology data from one xgd3 title will pass on another xgd3 title although this is not advisable.

Per title title topology data is best as there are slight differences between titles and newer titles could have different topology than existing ones.

I would like to wish everyone a merry xmas and a happy new year. I look forward to the challenges ahead.

Thanks go to Team Jungle for their hard work and efforts in the development process.

Thanks also go to Team Xecuter for their support to this project.

Zdroj: C4evas

PS: a s tou citací jsem to nějak nepochopil. tak kdyžtak Delete :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
to bych rad, ale nabudu davat prachy za flesh. :D udělam si to doma sam ? :D

stačí trochu počíst :) jungleflasher uz to pak udela za tebe :) mozna nejaky HARDWARE A ZVLADNES TO !!! j uz mam vsechny zasebou a napohodu :) da se vse jen se pordne porozhledni po netu a pospekuluj co je pro tebe nejlepsi :) drzim palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám lt3.0, mužu bezpečně aktualizovat DB přes live?

Nikdo ti neřekne, kdy můžeš aktualizovat bezpečně a kdy ne. Pokud máš flash, jakýkoliv, tak se vždycky před updatem dashboardu podívej, co ten update udělá. Nikdy bezhlavě neaktalizuj. Pokud vyjde nějaký "nebezpečný" update dashboardu, vždy se o tom bude tady nebo na dalších stránkách psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mate nejake vysvetleni ? Pres title update mi funguje NFS the run A kdyz jsem vypalil MW 3 tak mi xbox neprecte ani DVD , porad tam je napsany OPEN tray. Hru jsem vypalil dobře . ...

Špatná DVD a nebo si jen myslíš žes to vypálil dobře. Podle mě spíš než re-flash budeš potřebovat vypalovačku ihas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu