Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

Měl jsem taky stejnej problem, ze se mi to nechtelo rozjet . Ale uz z drivejska jsem mel flashku naformatovanou v Xboxu (nejelo to). Tak jsem ji jako by v xboxu zase "odformátoval" a znovu v Xku naformátoval (byla uplne prazdna), nasel jsem si Title Update pro mou verzi Media ID a jede mi to v pohode

tak jsem zkusil i tohle, znovu ji nastavil pro xbox, dal do pc a pre horizon nahral spavny title update, v xboxu sem vymazal cache zapojil flashku a vypnul xko, zapnul sem ho vlozil hru (je nainstalovana na disku) a spustil, a zase ta sama hlaska ze disk neni podporovan, uz doopravdy nevim co muzu udelat jinak aby mi to slo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele lidi mam otazku spis potrebuji utvrdit:(((dneska dodju domu zapojim xko slim cerstve po flashu.zapnu ho a joj wifina.bylo to asi 10 vteřin co jsem offnul router pak napsalo ze je xko offline .spustim hu AC revel. a ona nejde disc is unssaported.takze to asi stihlo stahnou s live ten vydrbany udate proto to nejde ze?u kamose to same dvd co mam ja mu jelo normal.skusil jsem teda ten update z xbux jsou tam dva ale ani jeden asi nefunguje protoze furt to nejde.nejake rady??dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Caanigia: V tomhle vlakne tady nekdo nekde psal, ze mel hru nainstalovanou taky na disku a nejelo to, pak ji odinstaloval a spoustel normalne z dvd-cka a v pohode to rozjel. Tak mozna zkus jeste tohle, jinak potom uz nevim....

to jsem taky zkoušel bez výsledku .... zkrátka ty mw3 nerozjedu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde máš info k LT 3.0

We just had a development meeting with C4E and he dropped a bombshell. Thanks to the recent silent DAE update he has been able to discover how to hit DAE/AP25 with the “Silver Bullet” and has developed iXtreme LT 3.0 which defeats DAE/AP2.5 reliance COMPLETELY.

A new FW and a new version of XBC will be released to get you up and running again in no time.

We can also confirm that C4E has finished the Hitachi LT 2.0 fw (pre 78/79 not affected by DAE/AP25) and will be releasing that as soon as its gone through final testing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá ............

No, nemyslíte, že se najde způsob? Vždyť už tu jednou něco podobného bylo s unbann hdd (všechno vede pořád k souboru secdata.bin ne?). Neorientuju se v tom, ale opět by se jednalo o přepsání několika adres v hexu?! Mám také offline flag a na live jsem hry nikdy nespouště, vždy offline a jakmile jsem dostal flag takže jsem online nešel. Věřím v nápravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nemyslíte, že se najde způsob? Vždyť už tu jednou něco podobného bylo s unbann hdd (všechno vede pořád k souboru secdata.bin ne?). Neorientuju se v tom, ale opět by se jednalo o přepsání několika adres v hexu?! Mám také offline flag a na live jsem hry nikdy nespouště, vždy offline a jakmile jsem dostal flag takže jsem online nešel. Věřím v nápravu.

podlě mě jakmile ti xval ukáže flag, tak je zaznamenaný online...takže by ses musel "hacknout do microsoftu" abys ho u nich smazal...ale možná se mýlím :)...hdd unban sice byl ale ban na konzoli ti zůstal stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu