Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady je to jak v chocholouškově. Místo, aby si přečetl co má udělat (topic nad ním), točí tady o nějakým title update :roll:

jo no :D je to tu sranda, ale je to diskuzni forum a kazdy kdo neco ví , umí jen napsat podivej se tam a tam, :D Title update pomocí flesky. page 6 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to jak v chocholouškově. Místo, aby si přečetl co má udělat (topic nad ním), točí tady o nějakým title update :roll:

jo no :D je to tu sranda, ale je to diskuzni forum a kazdy kdo neco ví , umí jen napsat podivej se tam a tam, :D Title update pomocí flesky. page 6 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, hele mám takovej problém, mám LT 2.0+ hrál jsem do teď normálně s TU, ale teď když chci spustit hru, vyskočí na mě update, tak ho dám, a jakmile se doupdatuje tak mi to hned hodí Disc Is Not Supported. Nějáký nápad jak to vyřešit? Reflash je mi jasnej, ale beru to jako poslední možnost. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D mě je to šumák, banová vlna nebyla už nějákej pátek a nemyslím že by microsoft byl tam blbej a udělal banovou vlnu;) přišel by o víc pěnez, LIVE a třeba body si musíš tak aji tak koupit, a ty provize z her nejsou takový, takže pohoda:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjde mi XGD3 hra na LT+2.0 s tichým update na dashboardu 13604 když ji projedu v ABGX 1.6 přes Title Update ? ABGX 1.6 prý hry patchuje na LT+3.0 a na LT+2.0 nejdou spustit, je to pravda ? Myslel jsem že bych hry patchoval přes AGBX 1.6 a spouštěl přes LT+2.0 a až hry budu vyžadovat nový dashboard tak bych teprve šel na flash nebo na JTAG a nemusel bych hry přepalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ahoj,

cca 2 týdny zpět jsem si nechal upravit xBox tak, aby mi tam jely i novější hry (konkrétně mi dřív nejel Battlefield 3, CoD MW 3 a Mafia II - tu jsem spustil, ale po chvíli mi to udělalo grafickou chybu a nešlo hrát...) ... takže jsem si nechal xbox flashnout, přijdu domů a zkouším Mafia II - všechno jede hladce. Několik dní jsem ji hrál. Potom jsem chtěl zkusit i ty BF3 a MW3 - ALE - mezi tím jsem si koupil wifi adaptér a zkusil se připojit na xbox life, ať si postahuju nějaký dema...chtělo to po mně update, tak jsem to udělal (asi chyba)... no a včera večer jsem tedy zkusil ten Battlefield 3 a Modern Warfare 3 (pak i cod MW 2, batman AC) a u všech těchto her mi to píše Disk is not supported. ...... Znamená to, že jsem chytil zrovna vlnu? nebo jsem neměl dělat ten update a teď mám prostě smůlu...? pomůže tomu něco nebo si ty hry už nezahraju...? Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovadina jak vrata...

sashaZabluduu: Vypaluješ to dle zmíněných postupů pro vypálení XGD3? ...asi těžko.

Hry mám půjčené od kamaráda, které je vypaluje klasicky a jemu normálně jely (ještě asi půl roku - rok zpět, když mi je půjčoval).

Tzn. že na můj nejnovější flash tyhle hry nepojedou a musí se už vypalovat dle nových postupů? Chápu to správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry mám půjčené od kamaráda, které je vypaluje klasicky a jemu normálně jely (ještě asi půl roku - rok zpět, když mi je půjčoval).

Tzn. že na můj nejnovější flash tyhle hry nepojedou a musí se už vypalovat dle nových postupů? Chápu to správně?

To bude pravděpodobně ono, jestli má tvůj kamarád starší flash. Projeď ty hry přes abgx360, tam uvidíš, jestli je chyba v nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude pravděpodobně ono, jestli má tvůj kamarád starší flash. Projeď ty hry přes abgx360, tam uvidíš, jestli je chyba v nich.

ahoj, díky za radu. Projel jsem to a vyhodilo mi to hlášku:

"Checking XEX Original PE Filename: default.exe

Original PE Timestamp: 2010/11/02 06:58:53

Min Kernel Required: v2.0.13146.0

Allowed Media Types: DVD/CD

XEX CRC = E9670702

XEX Media ID: 000000000000000000000000-00000000

Region Code: 0xFFFFFFFF

Region Free!"

dokážeš to nějak interpretovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten log by měl být mnohem větší. U tohodle nevyčtu bohužel nic.

Nejsem si jistý, jestli to dělám dobře - spíš teda, co přesně mám zjišťovat. Nemáš prosím tě někde návod, popř. v pár krocích popsat,c omám udělat? Já vložil DVD, poté jsem našel soubory přes browser a pak dal launch...a vyjel mi terminál s logem, kt. jsem ti zkopíroval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ixtreme.net/360-backups/4710-abgx-tutorial.html

Tady je návod i na patchování, což se tě netýká, když už máš DVD jednou vypálené. Ale nastavení můžeš použít. Budeš kontrolovat burned DVD (tohle vybereš nahoře v aplikaci v části Input).

Součástí návodu je i screenshot logu, co z toho potom vyleze. To je potřeba ukázat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu