Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

TAkže moment nechápu :D...

Mám ještě 1.9 lt a žádnou z XGD3 her sem tedy nehrál...(na reflash jsem plánoval jít po novém dashboardu)flag nejspíš mám už 1 a půl roku ale když už mě MS zabanoval tak mi to za týden z omluvou a dárkem zrušil...co to teď tedy pro mne znamená?čekat co bude..pak reflash že?...

btw co ''cca'' bude? nějaký nový flash?

Někdo kdo ma 2.5k příspěvku bych čekal větší přehled ale asi to tu jen neustále spamuješ ♥♥♥♥♥nímy dotazy...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Někdo kdo ma 2.5k příspěvku bych čekal větší přehled ale asi to tu jen neustále spamuješ ♥♥♥♥♥nímy dotazy...

Si děláš prd*l?...

spamem na mě vyjedeš že tu spamuju...přičemž narážíš na úplně normální otázku...Jsi blb. příště PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak zjistit Media ID ? Nenašel jsem zatím žádny program co by uměl toto přečíst u XDG3 her.Zatim každy kdo chce hrát po updatu DAE.bin musi zkoušet všechny varianty na stránce http://www.xbuc.net/ .

Jediny ABGX to umí a nechápu proč už dávno není nová verze. Možná nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud nebude ABGX umět číst XGD3 tak nejspíš nijak. Zatím není jiná možnost, než vyzkoušet všechny soubory na xbuc.net.

Tomas007: Nechápeš ? Tak proč ji třeba už nepomáháš programovat ;) Radši místo chápání dělej to co každý kdo to nijak neovlivní... čekej, nová verze bude, pracuje se na ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoj Xbox od sítě (odpojit síťový kabel ).

Jdi na položku memory a smaž Cache u všech jednotek.

Připoj USB Flash disk a nech ho naformátovat pro Xbox.

Stáhni si program Party Buffalo.

Připoj Flash k PC zapni program Party Buffalo.

V programu klikni na file open-Device Selector.

Vyber připojený Flash disk.

Do souboru Cache nakopíruj soubor, který si stáhnul na

stránce http://www.xbuc.net/ např. Gears of War 3

ukonči program (File-exit)

Připoj Flash k Xboxu

Zapni hru

Mel bych par dotazu,chtel sem takhle rozjet COD BO zkusil sem asi 7 tech ruznejch souboru a nic uz me to nebavilo nevim jesi sem se proste jen netrefil,chci se zeptat jestli to BO jde vubec a jeste jak to kopiruju do te slozky cache na flesce tak to ma jeste podslozku tak jen jestli je jedno do ktere to zkopiruju a jestli bych jich tam moch nahrat vic tech souboru bud od jedne hry nebo i od vsech at si to uz najde abych nemusel kazdou hru vzdy zkouset a pokazde tak zdlouhave nahravat,diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, predsa media ID vieme zistit aj rucne, alebo cez rozne aplikacie. Napriklad cez Iso2God: http://www.flashxbox.sk/app/iso2god_v1.3.6-360h.rar ;)

nemas prosimte nejakej navodek,sem to zkousel mam jen iso nove halo momentalne v pc no a vubec mi to nic nezjistilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem otestoval tento zpusob viz dole . Funguje akorát je blbé že musíte mít stále připojenou usb Flashku, zatím mi šla pouze hra Gears of War ,Forza 4 ani Batman ne.

ok first dissconnect the xbox from online (remove the ethernet cable)

i'm not sure if this helps but do this just encase goto my xbox stup memory and hit lb rb x lb rb x

now clear the cache from all memory units

now get a flash drive and format it for xbox360 use

download party buffalo

now select your drive and goto the cache folder

now goto xbox update center (google it) and search for the xbgd you wish to play

ALSO i dunno if this helps but i'm on the beta dashboard (i can't connect online cause i installed it via usb)

i hope this helps sorry if it dosen't it worked for me

CONFIRMED WORKING:

batman arkham city

gears of war 3(use tu1 don't use the nov 17th update)

sonic generations

skyrim

saints row 3

dark souls

rage

mw3 (don't use the latest update)

me to dela to stejny GOW jede jinak Batman nejede ..mohu potvrdit jen toto Forzu jeste nemam a jine hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu