Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zasekávání se konzole


Losky

Otázka

Ahoj, mám nové xko slima a celou dobu jsem hrál jen GOW3 a nic se nesekalo. Teď hrajem Lego Indiana Jones 2 a konzole během hodiny se už dvakrát zasekla a vůbec nic nereagovalo, až jen normální vypnutí na konzoli. Z xka jde 50 stupňů horký vzduch, zdá se mi to docela moc. Možná je to tím, že je doma přetopeno, zkošíme nové krbovky, tak je v pokoji 30 stupňů. Hra je nainstalovaná na HDD, tak kdyby bylo dvd poškrábané, tak by to asi na to nemělo mít takový vliv do max. záseku, ne? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Otevírat okno a stavět k němu xbox rozhodně nedoporučuji, rozdíl teplot může mít fatální následky kvůli srážení vlhkosti v přístroji.

Co se týče topení, 30°C je sice trochu zvýšená teplota, nicméně konzole by se měla umět i při této teplotě uchladit. 50°C máš změřené čím ? Taková teplota taky není nic extrémního, i když vduch se mírně ochladí při východu z konzole a skutečná teplota čipu je nějakých 65°C pořád je to v normě provozní teploty a nemělo by docházet k zásekům ve hře.

Vyzkoušej hru smazat, vyčistit cache xboxu a znovu nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hodku jsme teď hráli a zatím to fachá normálně. Vzduch měl lehce přes 50 z konzole. Měřeno dotykovým teploměrem s čidlem (je to hračka z práce asi za 9tis, tak by to mělo měřit dobře). Mě to jen zmátlo proto, že všude píšou, že slim má ochranu proti přehřátí a vyhodí to nějakou hlášku o přehřátí a tady nic. Seknul se obraz a už se to vůbec nehlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To seknutí není kvůli přehřátí, ale je to nějaká SW chyba, která zapříčiní zatuhnutí systému. Když budeš hrát jinou hru, tak se to nestane a pokud ano, tak je konzole nejspíš vadná a je potřeba ji reklamovat, pokud máš uplatnitelnou záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu