Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

LIVE PARTY nefunguje s kamosem


Ca3saR

Otázka

Caute, mam problem, normalne hrat multiplayer muzu, pripojim se na live, gold mam ale nefunguje mi jit s kamosem do PARTY. Vzdy kdyz se chci snim pripojit tak mi to napise: Can't connect to xbox LIVE party... kdyz to zkousim s 2. kamosem take mi to nejde ale kdyz se pripoji oni dva tak jim to jede, jen me ne... nwite cim to je ? (a kdyz me vyzivaji abych se knim pripojil do hry [bFBC2], take nefuguje ;( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nemam moc znamou sit... mam: evkanet (evkanet.net) a router LINKSYS wrt120n

někdy je lepší a mnohem jednoduší zavolat poskytovateli internetu a říct mu co potřebuješ.

Ve tvém případě potřebuješ přidělit IP adresu pro xbox s otevřenými porty, aby byla veřejná.... kterou si pak nastavíš manuálně v xku.

není to složité jen zavolat :)

tady ještě link, přečti si to at víš co případně po poskytovateli chtít....

http://xboxmania.cz/?p=48

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok, vyreseno... udelal sem to podle tohoto navodu:

a uz mi vse funguje... (je to totiz primo na muj router ;)) Jen sem nevedel jak se mam dostat do toho spravce... heslo admin mi neslo... tak sem se v routru dopatral k zmene hesla, zmenil a pak uz jen podle navodu na utube ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu