Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobře jsi udělal Sejvi. Jo a hende, nebudeš dneska online od 20.00? Chybí nám spolu zápasy v mezinárodní lize, že by jsme to dohráli...:party: ?

Jinak včera jsem hrál s bleeda a přidal jsem 4 bodíky do klubové ligy, zato na onlinu nic moc. Asi budu muset zapnout trénink a jeden den trénovat střelbu...:D.

Nebo možná i dva, tři dny...týden...:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majki normálně se ta rychlost dá nastavit, mám to raději rychlejší (třeba +1), ale nevím co v onlinu podle čeho je ta rychlost daná :-/ Jinak na ligu se dá koukat, ale mezinárodní hnus :D Tam se nedaří. Spíš mi hrozně vadí, že hráči vůbec nenabíhají tak jak bych chtěl. Ať si pohraju s taktikama jak to jen jde, stejně tupě stojí místo náběhu po lajně nebo za obranu. Občas to dám manuálně u jednoho hráče, ale většinou na to není tolik času :-)

Jak to máte nastavený v tom Pass Support (úplně naplno?) a ty možnosti v Player asistance zapnuté nebo vyplé? Já v tom všemmoc nevidím rozdíl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pass support - je to třetí v taktice? Je to myslím, jestli chceš, aby si spíš chodili pro balon nebo utíkali dopředu. Mám to na 12. Taky jsem v tom ale nikdy moc neviděl rozdíl. Poradím ti- používej dost narážečky a toho druhého hráče neovládej pořád. Jen ho nasměruj. Prostě namáčkneš R3, nasměrujš ho kam má běžet a zase to pusť. On už tam pak běží sám. Takže to otázka milisekund..:wohow:. Musíš právě hrát tak, abys na to čas měl. A můžeš si takhle poslat dopředu(nebo k sobě) i dva hráče, pokud ten čas najdeš. Je potom těžké to bránit.

Já mám spíš problém proměňovat šance. Už mě nikdo nějak moc nepřehrává, ani když hraju online s někým co má 600 bodů. Akorát, že oni dají s messim nebo Ronaldem každou i sebemenší šanci a já nedám ani ty nejvyloženější..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hende- já vím, ty hraješ ofenzivní fotbal. S tebou je to nahoru dolů...:wohow: Tak jsem zvědav, jak to ti kluci čeští ustojí...:D Chelsea má přece jen trošku vyšší kvalitu. Jinak Bary byl můj hlavní hráč ve 2011, takže určitě nepodceňuju. Ono stačí, že je budeš řídit ty, takže nic podcenit nesmím. Ještě mám v živé paměti ten neskutečný poločas Chelea-Manchester..:wohow: ( jestli si z něj něco pamatuješ ty..:party:)

PARIS1984- Taky tě tu vítám. Nehrál si už 2011? Myslím, že tě mám i v kontaktech, ale nejsem si jistý...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pass support - je to třetí v taktice? Je to myslím, jestli chceš, aby si spíš chodili pro balon nebo utíkali dopředu. Mám to na 12. Taky jsem v tom ale nikdy moc neviděl rozdíl. Poradím ti- používej dost narážečky a toho druhého hráče neovládej pořád. Jen ho nasměruj. Prostě namáčkneš R3, nasměrujš ho kam má běžet a zase to pusť. On už tam pak běží sám. Takže to otázka milisekund..:wohow:. Musíš právě hrát tak, abys na to čas měl. A můžeš si takhle poslat dopředu(nebo k sobě) i dva hráče, pokud ten čas najdeš. Je potom těžké to bránit.

Já mám spíš problém proměňovat šance. Už mě nikdo nějak moc nepřehrává, ani když hraju online s někým co má 600 bodů. Akorát, že oni dají s messim nebo Ronaldem každou i sebemenší šanci a já nedám ani ty nejvyloženější..

Já myslím tu možnost, když dáš Cursor setings tak tam to máš všechno. Ok, díky za tipy ;)

Paris1984 taky tě vítám ;)

Kluci, hrajete Master Ligu online? Já jsem tomu nepřišel na chuť, nesmyslný kupování smluv třeba po 1,2 zápasech. Nějaký rady jak mě to dokáže udržet? :) To abych každýmu hráči kupoval nový smlouvy, ale je to těžký, když pro jednoho stojí 1 mil. Ale chtěl bych se posunout do jiné Divize :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted hraju pouze mastr ligu online uz mne stvalo hrat pouze proti barce a realu

zacatky byli hodne tezke ale zakladem je neprodavat puvodni hrace .

1 registrace na facebook dostanes 300 000 za zapas

2 smlouvy prodluzovat na 50 zapasu

3 16 a vice hracu -

4 zbytecne nekupovat top hrace kdyz stejne casem -nezaplatis jeho plat

5 hrat turnaje d5 cup atd dostanes premii za umisteni .

asi je toho viceale to je zaklad co vim o ML

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted hraju pouze mastr ligu online uz mne stvalo hrat pouze proti barce a realu

zacatky byli hodne tezke ale zakladem je neprodavat puvodni hrace .

1 registrace na facebook dostanes 300 000 za zapas

2 smlouvy prodluzovat na 50 zapasu

3 16 a vice hracu -

4 zbytecne nekupovat top hrace kdyz stejne casem -nezaplatis jeho plat

5 hrat turnaje d5 cup atd dostanes premii za umisteni .

asi je toho viceale to je zaklad co vim o ML

Diky moc za rady, ale to nejde udržet všechny hráče a ještě to doplňovat dalšíma, všem ty smlouvy přece koupit nemůžu. Pak proti tobě v D5 poháru nastoupí borci s hvězdama typu Ronaldo, Higuain, Benzema a můžu pokračovat, to nemáš šanci nic uhrát s takovýma nekopama ze základu. Když ještě smlouvy na 50z stojí tak 3 miliony. Nevím, hrozně to odrazuje :(

BTW: Jakej turnájek? Kdy? :) Sakra, taky bych si zahrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa tak o to víc mě mrzí, že jsem se nemohl zůčastnit..:cry:

Už jsem chtěl potvrdit zápas a v tom začla malá brečet. No nic no, tak příště..:wohow:

A kdo to teda nakonec vyhrál? Jo a asi by bylo dobré ty neaktuální turnaje trošku pomazat..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu