Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zajímavé zápasy včera Sejvi, co? Ten první byl o ničem a zase ty- pro tebe zakleté- penalty...:wohow:. Druhý už byl dobrý s trochou štestí pro mě a na ten třetí vzpomínám nejraději...:cheesygrin:. Hrál jsi dobře, ale já prostě dal skoro ze všeho góla, takže výsledek drtivý..:wohow: Sice bych řekl, že jsem byl v tom posledním o něco lepší, ale o tři góly určitě ne..:-)

Prostě šťastný den...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zas tak super to nebylo...:cheesygrin:. Snažím se i trénovat ovládání. Hraju free training 11 na 11. A zkouším a zkouším...:cheesygrin: Než to ale vychytám, tak přijde PES 2013..:-)

Ale musím uznat, že taky hraješ líp. Myslím, že na nás jsou vidět pokroky..:wohow:

Proto bych zase rád změřil síly s ostatníma z comunity. Dlouho jsem s nikým nehrál. Musíme dát přáteláček nebo turnájek. Zítra dopoledne jsem k mání, kdyby měl někdo zájem..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem dobrý turnájek včera. Akorát si nemůžu odpostit výtku k Met4lboy. Není moc fér po prvních 4 nepovedených zápasech se na turnaj vys..t. Asi by bylo dobré se domluvit, že když už se do turnaje přihlásíš, tak ho prostě dohraješ. Samozřejmě když nemáš vážný důvod. Ale napsat "FU*K LIVERPOOL, končím" je celkem na ho**o. Chápu, že jsi asi neměl svůj oblíbený tým, ale to já třeba taky ne. Honzík tam byl dřív a vzal si United, tak jsem si prostě musel vzít někoho jiného, i když s nikým jiným jinak nehraju. Taky mi to s City moc nešlo, ale všichni jsme svoje zápasy dohráli!

Ale jinak včera moc dobré zápasy. Jo a honziku musíme dát někdy špíl ManU vs ManU, ať trošku porovnáme styly. Jsi měl včera za ty dva zápasy snad 3 střely a z toho 2 góly... :-) Ale fakt jsem si super zahrál.

Tak zas někdy kluci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tat,tak včera výbornej turnájek!! opravdu, ale velká škoda, že se neodehráli matche s Met4lboy :cry: zvlášť když všichni ostatní si svoje odehráli, ale nic to neměni na tom, že nás beelda docela přejel :) a zaslouženě vyhrál! Už se tešim na nějakej další turnájek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, snad mi to dnes pojede, trosku potrenuju jeste behem dneska, at nedelam sparinga :)

jinak nevim proc, ale nemuzu se dostat do match lobby, ps3 se mi dycky kur*vsky zpomali a nereaguje, vzdycky jen tak zhruba po dvou minutach na par vterin mam cas abych ji vypnul, a pak zas treba 2 minuty nic, dela mi to uz od pes 2010, nevim proc, proto hraju jen quick matche bohuzel, a dycky mi to nejakeho vola co bere barcu nebo real .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevím, ve 2012 jsem to nezkoušel, ale ve 2011 mi to šlo normálně. Nezáleží i na tom, jaký tam vybereš server?

Jo a moc trénovat nemusíš, se mi zdá, že čím déle to hraju, tím mi to jde hůř..:-)

Ale těším se, že si zahraju proti normálnímu manšaftu..:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam juve, takze zas az tak uplne normalni taky nejsou, ale zas uplni ufoni taky ne.

jinak na serveru nezalezi, proste dam match lobby a konec, zasek, kdysi kdyz jsem byl prehodil na wifi, to jelo v pohode, ted sem na kablu a dela mi to tohle, wifi ted moznost nemam:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes ve FORUM lize dva matche z kukuzník2 vyhra 3:0 a trochu smolná prohra 1:0:cry: ale dobry zapasy:)

Zato potom MEZINÁRODNÍ liga totalní vopruz,dva nesmyslné(internet připojení ok)výpadky PS Network a dvě kontumační prohry 3:0 :bash:

Při prvnim zapase sem se ani nedostal z menu a druhy odehráno 2minuty a šlus!!!!!!!!:blejt: :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska asi nedám zápas, když tak zítra. Jinak s kuznikem jsem už taky hrál. 4 body, sice převaha, ale druhý zápas holt 0:0. Ale každopádně na to, že má PSG nehraje špatně. A s tím padáním Networku mi ani nemluv. To mám furt v onlinu. vedeš 2:0, 5 minut do konce a najednou konec..:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu