Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

jo tak to 100%ně. taky to tak vidím, akorát mě nas**e, když vedeš, je pár minut do konce a vypne se to...:party:. Pak ti to vezme body a ještě pžijde vyhrůžka, že když nebudeš mít 70% zápasů bez "vypadnutí", tak dostaneš BAN...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ciao kluci v Ligách v Comunnity je to poslední dobou nějaký mrtvý :cry: pořád dokola jenom pár nás poctivců .........

takže nezbývá nic jiného než exibky.....ne že bych si stěžoval sou to kvalitní matche !! :D ALe.......

Zbývá odehrát opravdu hodně zápasů :bash: a ja absolutně nechápu hráče kteří se do ligy přihlásej a pak buď vůbec nehrajou!!,

nebo opravdu jen sporadicky a co me dokaze uplně nakrknout buď nereagujou na potvrzení přatelství na PSN,nebo ani na zpravy,

a že jich je tam dost :blejt: Mno doufám ze se to otočí.......:party:

Cis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar máš pravdu. Taky se dívám s kym bych si zahrál a nikdo nikde 8) Zitra v pátek tam po 18.00 budu tak můžem dát nějakej en match.:psp: ale pokud mi to vypadne (lost connection server) hru prodám. Nemůžu si totiž zahrát ranking match jelikož to furt vypadává :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

c.us kluci sehnal sem novyho kone.mel predtim x-box a za tri dny dokazal x-box prodat a zaroven koupit ps3.muze se normalne prihlasit?jeho id je maserkovi tak abyste vedeli hrajem to obcas 2vs2 a je fakt dobrej no............MASER-KOVI to uvidite.zatim cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem při online hraní Ranking matche narazil na týpka ktery měl 604 bodů ( 26 vyher - 0 remíz - 6 proher) Na to že má tolik bodů hrál ♥♥♥♥♥. Po té co jsem mu dal gol v 70 minutě na 1-0 se začal při rozehrávání kousat rychle po sobě obraz, takže zápas vypadl do online menu. ( Připomenu že v tu chvíly jsem měl nějakých 480 bodů takže kdyby on prohrál tak mu to vezme 15 bodů a za remízu asi 9 bodů.) Podíval jsem se na svůj stav bodů a nedalo a ani nevzalo nic a mu taky ne!!!!!. Takže někteří ♥♥♥♥♥i ví jak zamezit ztrátě bodů. což nasere. a my normální hráči na to doplácíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci, tak jsem po týdnu z5. Byl jsem si trošku zařádit na prkně, ale už jsem opět připraven v plné "síle"...:D Klidně s někým zahraju, problém je, že už ligu asi ani nemám s kým hrát..:cheesygrin:

Mirosllaw- čoveče, tohle jsem si myslel v PES2011, častokrát, když jsem před koncem vedl si dal soupeř pauzu a po ní se mi to neskutečně sekalo a bylo to strašně opožděné...:!:.

Borku máš recht, někteří se přihlásili do ligy asi jen proto, aby tam byli. Je jasné, že mají velký zápasový deficit a nedoženou to hned, ale jestli někdo není schopný za měsíc odehrát aspoň třeba 6, 8, 10 zápasů, tak to je o ničem. Zbytečně zabírají místo jiným, kteří by třeba hráli pravidelně. Je to teda jen můj názor, ale možná by jsme mohli raději takové hráče vyměnit za nové..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě vždycky raději mrkni, kdy se tam ten hráč přihlásil, ať hned někoho neodepíšeme zbytečně, ale vesměs tam jsou všichni už celkem dost dlouho. Problém je taky, že nechodí třeba sem na forum.Tak asi než někoho smažeš, napiš mu i message, ať o tom ví a když to bude bez reakce a opět bez zápasů, tak prostě půjde..:bash:

Z mezinárodní ligy byto musel udělat borek. Případně já z celé comunity, ale tam to myslím není omezené počtem, takže tam nikomu takový hráč nevadí a může v comunity zůstat.

Tak asi tak no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci 100% s vámi souhlasim třeba takový demonicak1,mirosllaw ,jeningstone a kubarus toho vmají za dlouhou dobu odehráno opravdu hodně málo!!!!!!!! :blejt: ještě dnes jim na ps3 pisnu ze jestli do 1.4 neodehraji 10 matchu tak v mezinárodní lize game over!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo rád bych si zahrál. Ale většinou tam jak naschvál nikdo není :( 10 matchu je málo. ale potřebuju k tomu 5 lidí. Dneska nemůžu. zitra až kolem 11 večer jelikož mám odpolední v práci :(

No tak o tobě zrovna víme, že ses tam přihlásil nedávno, chodíš tady na forum a máš zájem hrát. Nespoléhej ale, že bude někdo v comunity. Musíš si nás všechny fakt přidat do přátel ( jde to jednoduš přímo z ligy) a pak někoho oslovit, když vidíš, že hraje. Když zapnu večer plejko, tak je tam minimálně 5 lidí co hrajou proevo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci, včera jsem mluvil s kubarusem a moc mě nepotěšil, vzhledem k neočekávanému stěhování firmy se teď na psn vůbec nedostane a minimálně ještě měsíc a půl tomu nebude jinak. Tak řikal, že z ligy ho můžete vyškrknout, ať zbytečně neblokuje místo někomu jinému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, neproběhl na PESku nějaký opravný PATCH nebo něco? Jsem ho dneska asi po 3 týdnech odpočinku zapnul a hrálo se mi tak nějak líp. 3 zápasy s čechama, všechny proti Realu a 2 výhry a 1 remíza. A proti dobrým soupeřům. Tak nějak mě to všechno poslouchalo, nahrávky chodili kam jsem chtěl, no prostě jsem z té hry měl fakt dobrý pocit...:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me hlavne po poslednim patchi blbnou ratingy nevim proc ... napriklad kdyz hraju zdejsi ligu, dam tam krasice do sestavy na prave kridlo, kde ma rating myslim 89, zapnu zapas, najedu do game plan a ma rating kolem 50, tyka se to i jinych hracu. A netyka se to postu na kterem hrajou, proste se jim rapidne snizi rating, ale hraji na spravnem miste, nevi nekdo co s tim? takhle sem zde v lize odehral uz asi 5 zapasu, kdyz sem musel cachrovat se sestavou, protoze se mym hracum snizovaly ratingy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych pravdu řekl, já koukám do game planu až když musím střídat- takže někdy ke konci zápasu nebo když prohrávám. A koukám spíš na aktuální fomu než na rating, takže nevím čoveče. A byl teď někdy ten patch vůbec? Jsem to nějak nezaregistroval. Ale jak říkám, tak 3 týdny jsem nehrál, tak nemám přehled...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu