Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

Ciao kluci z tímto problémem sem se už setkal taky,ale čím to je opravdu netuším......:!: možná opět nějaká chyba na straně Konami

a s tím patchem to může samozřejmě souviset....... No bylo by na čase ty ligy dohrát :wohow: V Neděli 1.4 Nekompromisně mažu z Mezinarodní

ligy Ty kteří nebudou mít odehráno alespoň 10 zápasů ,nebo mi nenapsali adekvátní omluvu na PSN :party: !!!!! Tak PESku zdar :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chlapy chodite vubec hrat uz sem v community league asi tyden a jestly sem hral s 5 lidma to je moc jenom zabirate mista tem co hrajou denne jako ja tak vas prosim neserte na to nemusite hrat denne ale 3 do tydna by vas to nezabilo. pokud jo tak tam nemate co delat zdravym borkaspartana BANIK OSTRAVA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No měly se dělat nějaké čistky. Nevím jak to dopadlo. Co kluci? Byly nějaké odezvy nehrajících hráčů? A jinak parwici, dej si všechny kluky do přátel. Jen tak do comunity moc nechodíme. Domlouváme se buď tady nebo přes PSN. A myslím, že nějaké místo se v obou ligách uvolní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciao tak vcera sem z mezinarodni ligy vymazal demonicaka a hned se za nej prihlasil parwic87 a hraje opravdu dobre.....:cheesygrin: pety81 se mi omluvil ze se

stehuje,maserkovi je novacek dal bych mu cas...nevim co miroslaw?to je asi taky novacek ?! nevim co tomlee001 ten nebyl na psn vic jak mesic........

Jinak sem psal sejvimu ze ve forum lize je adeptu na vyrazeni daleko vic...!!:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciao sejvi tak sem pro vymazání Demonicak1 (jen 2odehrané zapasy!) Kubarus(jen 6 odehraných a za posl. měsíc NIC) Jeningston (jen 3 odehrané a 36dní neaktivní na PSN!!)

Tomlee001(sice odehrano 18 zapasů,ale 43dní neaktivní na PSN!!) :bash: A napsat upomínku a varování Lolosh78(jen 7 odehraných z. ) Maraluzr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci, souhlasím s Borkem a tím pádem i se Sejvim. 3 smazané místa by nám mohli na chvíli stačit a když bude potřeba, jsou tam další adepti( jak psal Borek-tomlee a lolosh).

Jinak jak to máte s velikonocema? Já poprvé poruším tradici a budu doma, páč hlídám malou, tak by jsme mohli dát nějaký velikonoční turnájek... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,asi jste si všimli, že jsem se objevil v lize jako nový. Něco o mně, hrál jsem asi 4 roky FIFU, ale omrzelo mně to je taková pomalejší, lehčí na ovládání, stále stejné přihrávky a střely. Nedávno jsem přešel na PES a je vážně super, je opravdu těžší ho hrát. Tak se nedivte, že mi to v zápasech ještě moc nepůjde,stále si zvykám,ale s každou hrou je to lepší a lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také z PS2 na PS3 jsem přešel nedávno, tudíž nemám moc zkušeností s hraním on line - mějte trpělivost. Trochu mi ale vadí jak je to v té české lize mrtvé, snad se to zlepší. Chodím do práce na směny, takže, občas opravdu hrát nemůžu, ale budu se snažit tam být co nejčastěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau jirasko. Vítám Tě v lize. Ohledně naší ligy- nechodí to tak, že by jsme po zapnutí PES šli hned do comunity a čekali, až tam někdo přijde. Máme se všichni v přátelích na PSN a když vidíš, že je někdo online, tak ho vyzveš na zápas. Přáteláček nebo jednu z lig. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že tak 5,6 kluků nikdy neodmítne. Organizujeme takhle i turnájky. Tak hodně štestí v lize...) A neboj, taky nejsme žádní přeborníci..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu