Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dneska okolo 19.00 by jsme mohli odehrát ten turnájek euro. Je to vlastně naše skupina na Euro 2012 (Česko, Řecko, Polsko, Rusko). Takže pro 4 hráče, ale pokud by se nás tam nějakým zázrakem sešlo víc, není problém. Jako páté mužstvo na výběr bych v tom případě viděl Skotsko, které s námi v kvalifikaci o Euro vlastně bojovalo a mohlo tam být místo nás. A šestá možnost je náš soupeř v baráži Černá Hora (je tam pod názvem Montenegro).Pokud by to dnes nikomu nevyhovovalo tak zítra. Zápas bude vždy jeden jako na skutečném Euru, bez zranění, únavu hráčů jsem nechal.:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se taky přihlásím ve 20.00. Už jsou nějaké týmy rozebrané? Hlavně nechci poláky..:cheesygrin: Mám je tady co by kamenem dohodil a moc je nemusím..:cheesygrin: Ale pokud na mě zbydou, tak si samozřejmě vezmu.

Ještě mě napadlo, že kdyby nás bylo víc, tak jsme mohli udělat další reálnou skupinu a pak normálně pavouka- jako na EURU... První dva ze skupiny by postoupili do play off..:), co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nijak. Byl jsem tam jen já a jirasko. Pawric nebyl online a jedno místo tam je ještě tuším volné. Chtělo by to dořešit a dohrát. Nebo napište kdo by se chtěl ještě zúčastnit a můžem vymyslet i 2 skupiny. Třeba jen po třech. A pak to play off zahrajem jako přáteláky třeba...

Jinak teda zatím vedu skupinu s Polákama, porazil jsem jiraska(čechy) těsně 2:1..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mezi 19.00 a 20.00 pokračuje turnaj Euro 2012! Kdo může ať dojde! Kdyby se nás sešlo víc dají se udělat i 2 skupiny ale asi budeme rádi když se nás sleze max 5, to by se udělala 5-členná skupina- opakuji, že pátý a šestý tým na výběr by bylo Skotsko a Montenegro. Sejvi psal že může do 19.30, musel by ty zápasy odehrát do těch půl osmé, já tam možná budu už od šesti a tak bych s ním zápas dal. Jinak takový větší turnaj jako Euro na víc skupin to by bylo supr a play off jako přáteláky. Ale opakuji musela by se zlepšit účast:?

Jo a dopředu informuji, že mám příští týden odpolední, přijíždím z práce ve 22.30, tak se mnou navečer nepočítejte, ale budu snad on line dopoledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nijak. Byl jsem tam jen já a jirasko. Pawric nebyl online a jedno místo tam je ještě tuším volné. Chtělo by to dořešit a dohrát. Nebo napište kdo by se chtěl ještě zúčastnit a můžem vymyslet i 2 skupiny. Třeba jen po třech. A pak to play off zahrajem jako přáteláky třeba...

Jinak teda zatím vedu skupinu s Polákama, porazil jsem jiraska(čechy) těsně 2:1..:)

JJ, snad to ve skutečnosti pod Bílkem proti Polsku hoši sehrají líp:blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jsem pomalu včera slavil titul mistra evropy. Po jiraskovi jsem porazil i borka a v posledním zápase s pawricem to bylo v 84.minute 2:1. Ale v 86.už to bylo 2:3..:) Fatální selhání poláků vám dalo ještě šanci na titul kluci...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Euro 2012 skončilo, boj o titul byl neuvěřitelně těsný. Rusko(parwic), Polsko(majki) stejně bodů,stejný gólový rozdíl,stejný počet vstřelených branek,ale v tabulce je jako vítěz Rusko-parwic. Myslím,že rozhodl vzájemný zápas,tam vyhrál také těsně parwic 3:2 a to ještě v 84.minutě prohrával 1:2.Takže pěkné drama:ziped: Gratulace parwicovi k titulu :party:čest poraženým. 1.Rusko(parwic) 2.Polsko(majki) 3.Řecko(borek) 4.Česko(jirasko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu