Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jojo, taky gratulace. Tak nějak jsem doufal, že v tom posledním zápase porazí borek jiraska a budem mít všichni 6 bodů. V tom případě bych byl asi vítěz já...:D

Ale turnaj to byl dobrý a hlavně žádný z týmů neměl extra hráče, kterým nejde vzít míč...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, taky gratulace. Tak nějak jsem doufal, že v tom posledním zápase porazí borek jiraska a budem mít všichni 6 bodů. V tom případě bych byl asi vítěz já...:D

Ale turnaj to byl dobrý a hlavně žádný z týmů neměl extra hráče, kterým nejde vzít míč...:cheesygrin:

Ano, Borek mně porazil a mněl stelně jako vy 6 bodů, ale skončil třetí,protože mněl nejhorší gólový rozdíl. Na pořadí na 1. 2. místě už to nemělo vliv. Vy jste mněli rozdíl 2 branky,on 0. Porazil mně jen 1:0, aby byl první musel by vyhrát větším rozdílem. Mimochodem,byl to mezi námi zajímavý zápas,Čech nejprve zavinil penaltu,aby ji vzápětí bravurně zneškodnil a v závěru mi dali Řekové ušmudlaný gól-střela se Polákovi odrazila od zadku,změnila směr, Čechino zkrátka už byl v pohybu na druhou stranu.:?

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale když mají 3 stejně bodů, tak se počítá jen vzájemná minitabulka. A skore taky jen z té vzájemné minitabulky. Protože jsme se tak nějak navzájem porazili, tak mělo rozhodovat to vzájemné skóre. Ale to je fuk. Hlavně, že jsme si dobře zahráli..:wohow:

A hlavně doufám, že na Euru to dopadne úplně jinak...:cheesygrin: a neskončíme v základní skupině poslední...:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale když mají 3 stejně bodů, tak se počítá jen vzájemná minitabulka. A skore taky jen z té vzájemné minitabulky. Protože jsme se tak nějak navzájem porazili, tak mělo rozhodovat to vzájemné skóre. Ale to je fuk. Hlavně, že jsme si dobře zahráli..:wohow:

A hlavně doufám, že na Euru to dopadne úplně jinak...:cheesygrin: a neskončíme v základní skupině poslední...:party:

Asi máš pravdu, ale tabulka je jaká je.Zřejmě na takovou situaci v Pro evu nemysleli, nebo je tabulka podle jiných kritérií(nejspíš toho rozdílu branek-podle abecedy to rozhodně není:)). Snad naši ve skutečnosti postoupí, když je na euru nepovedou moje nešikovné ruce,ale fantomas Bílek:cheesygrin:,držme jim palce.

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já se teda přidám taky a zkusím to odehrát jak budu mít chvilku čas... ale jak píše Sejvi, když je pěkně, jsme s malou před barákem nebo jdu na tenis, fotbal..

Ale každopádně v pozdních večerních hodinách bych to odehrát mohl...:-)

Jo a co to bude? Kluby, státy nebo obojí...:) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, já byl trochu aktivní a turnájek je už založený!! Jmenuje se "Turnaj vítězství" (když je teď 8.5.ten státní svátek).Tak se hlašte a nějak to postupně můžem odehrát,třeba i během týdne. Tým si vyberte jaký chcete, ale já osobně bych byl jen pro kluby,aby v tom byl nějaký řád. Jinak zápasy jsou nastavené na 10 min,doma i venku,zranění a únava off. Přeji hodně pěkných akcí a gólů. A hlavně VÍTĚZSTVÍ.:)

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koupil jsem pro evo 12, nejsem zadny prebornik, ale hraju ho v podstate od 2009...Muzu se pridat do nejakeho vaseho turnaje, nebo ligy?

Ahoj, asi by ti měl odpovídat někdo zkušenější, já hrál několik let fifu a s pes začínám. Ale snad ti poradím. Na začátku tohoto vlákna (1.stránka)je návod jak se přihlásit na ps3 do naší comunity.Máme tam rozehrané tuším 3 ligy, uvítáme tě rádi ve všech. Ještě občas hrajeme nějaký nárazový turnájek třeba ve 4-5lidech, zrovna tam teď jeden budem hrát,jmenuje se turnaj vítězství, klidně se přihlaš. Jo a dej si nás do přátel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu