Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

Pánové, mám dotaz na vás co jste zakládali ligy, včera nám to sice s chvalnasem blblo a nezahráli jsme si, ale do comunity ligy se alespoň přihlásil. Jenže do console forum ligy ho to nepustilo, prý to hlásilo něco jako maximální kapacitu hráčů. Takže se chci zeptat, jestli je tam doopravdy nastaven max na 20 hráčů. A jestli jo, tak jestli by nebylo vhodné někoho zcela mrtvého smáznout aby se mohl chvalnas přihlásit(teda pokud se na to taky za chvíly nevykašle). Vím, že jste to nedávno promazávali, ale je fakt že se nás v comunitě motá dokola stále jen pár. A tady na fóru taky.Taky sem si myslel že ta kapacita je neomezená, no třeba byl problém u chvalnase-nevím.

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ligy jsou bohužel nastaveny od Konami na 20 hráčů. Nedávno jsme dělali "čistku", ale pokud je tam někdo "mrtvý" a našel by se někdo, kdo by si chtěl ligu zahrát, můžeme ho vyměnit. Myslím, že tam bylo pár dalších adeptů. A co vám to psalo, když jste se nemohli spojit? Nebylo to novým data packem? Musí mít stáhnutý oba stejný, aby jste mohli hrát spolu. Pak měl ještě problém Borek s honzikem, protože měli stejného poskytovatele internetu a snad stejnou IP adresu..

Jiný problém snad zatím nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ligy jsou bohužel nastaveny od Konami na 20 hráčů. Nedávno jsme dělali "čistku", ale pokud je tam někdo "mrtvý" a našel by se někdo, kdo by si chtěl ligu zahrát, můžeme ho vyměnit. Myslím, že tam bylo pár dalších adeptů. A co vám to psalo, když jste se nemohli spojit? Nebylo to novým data packem? Musí mít stáhnutý oba stejný, aby jste mohli hrát spolu. Pak měl ještě problém Borek s honzikem, protože měli stejného poskytovatele internetu a snad stejnou IP adresu..

Jiný problém snad zatím nebyl...

No pokud nebude chvalnas teď chvíli "šidit" tu community ligu, tak bys mohl ve forum lize někoho neaktivního smáznou aby se tam dostal a v mezinárodní tuším tam ještě volno je, takže jde jen o tu console forum ligu,pokud by ji chvalnas chtěl hrát.

Nevím přesně co nám to psalo,ale nemohl sem se s nim spojit a potom jsme si zkusili ještě zahrát přátelák a tam ho to nechtělo do mého roomu vůbec pustit.Říkal ,že data pack si stáhnul, zkusili jsme i restart hry a nic. Pokud jde o to jestli nemáme stejného poskytovatele,tak nevím odkud je a jaký net má. Já mám Oslavany Net.Takže chvalnasy pokud jsi "krajan" a máš stejného poskytovatele, musel by nám poradit borek jak to vyřešili.Jestli dnes bude chvalnas online,mužem dnes zkusit ten turnájek jestli se spojime...

Jinak majki dík za dnešní supr zápas, ten první nestojí za řeč to je smůla pro tebe. Zápas byl fakt moc pěknej,už jsem myslel že to ukopu na výhru,ale stihnul jsi vyrovnat,fakt drama.A ten Ivanovič mi pak v závěru z pár metrů překopne bránu,aaach joo.Jinak zlepšení u sebe určité pozoruji, ale ještě mám výkyvy, jednou vyhraju s přehledem a hned na to dostanu nakládačku, nojo každý zápas je jiný a hlavně ty návyky z FIFY, tam bylo na všechno moře času,dlouhá mezihra a hlavně ať jsem mačkal jak chtěl hráč trefil vždy šibenici třeba ikdyž byl zadkem k bráně,prostě k popukání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Siso, tak to aby jsme si dali rychle zápas v lize, než se do toho dostaneš..:)

Jirasko máš recht- zápas byl super, nahoru dolů, ostatně výsledek 3:3 mluví za vše..:) U manU mám problém, že nemám pořádnéhho gólmana no...:-(

p.s. zlomil jsem si haksnu, tak teď budu mít na hraní trochu víc času..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Siso, tak to aby jsme si dali rychle zápas v lize, než se do toho dostaneš..:)

Jirasko máš recht- zápas byl super, nahoru dolů, ostatně výsledek 3:3 mluví za vše..:) U manU mám problém, že nemám pořádnéhho gólmana no...:-(

p.s. zlomil jsem si haksnu, tak teď budu mít na hraní trochu víc času..:)

Ať, se Siso klidně přihlásí do toho turnájku,bude nás víc:)

PS:majki ještě že sis nezlomil ruku nebo prsty to by bylo horší,čekal by tě hráčský půst.8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já asi budu moct. Online by ti měl jít nějakou přechodnou dobu i se starším data packem, ale vybere ti to soupeře, který to taky nemá.

Jinak dneska jsem tak po 3 týdnech zahrál online a zase samé zápasy proti Barce a pan Messi samozřejmě všechno rozhodl..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už nám to s chvalnasem funguje, prostě samo od sebe(nebo pomohl ten data pack?). Zjistil jsem , že je tak na mé úrovni, to budou mače! Zítra (vlastně dnes) bude hrát ten turnaj. Jen je blbé ,že může hrát jen community ligu. Mezinárodní a console forum, jsou plné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je fajn, že vám to jde. Nebojte, uděláme zase čistku. Borek je teď ale mimo, takže u mezinárodní musíme počkat, ale koukneme do console forum ligy, kdo je tam nečinný a Sejvi ho pak upozorní a případně i vymaže.

Včera jsem usnul jak mimino, takže sorry...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je fajn, že vám to jde. Nebojte, uděláme zase čistku. Borek je teď ale mimo, takže u mezinárodní musíme počkat, ale koukneme do console forum ligy, kdo je tam nečinný a Sejvi ho pak upozorní a případně i vymaže.

Včera jsem usnul jak mimino, takže sorry...:D

To je v poho,spánek posiluje a turnaj neuteče a s chvalnasem si ligu taky můžete dát kdykoli.A pak je tu ještě ten nový, Siso(asi tvůj starý známý),kdyby se přidal do turnaje bylo by nás 5. No a ligu si s ním taky musím dát.

Jinak, už jsem si o sobě začal moc myslet,stačil jsem tobě, chvalnase jsem v prvním ligovém utkání porazil 3:0 ,noooo a pak mně chvalnas tvrdě vrátil zpět na zem a rozdrtil mně v druhém matchi 3:1. No je zkrátka fakt,že každý zápas je jiný, některý ti sedne jiný ne a vo tom to je,ta krása té hry.

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj..Jirasko, vcera super matche :)...Dneska se snad dostanu k turnaji, ale muzu aznekdy kolem osme hodiny...Snad...Musim den venovat manzelce 8)...

JJ,to je v poho,rodinu nesmíme zanedbávat. Pro evo je sice super,ale na některé věci(a je jich hodně)je prostě manželka lepší:D .

Snad tam teda večer budu. No a jak píše majki,ostatní ligy se promažou(protože 20 hráčů je max),aby jste se Sisem mohli hrát všechny tři. V takové mezinárodní mně asi smázneš,protože jestli se tam dostaneš místo někoho,kdo mněl silný tým tak budu v háji. nesmí tam být totiž dva stejné manšafty, no a na mně tak nějak zbyla Korea,myslel jsem že nebude tak zlá,ale je:blejt:ikdyž jsem s ní tuším parwicovi sebral bod,ale to bylo spíš štěstí.

Jinak matche včera byli fakt super,psal jsi že jsi amatér,já asi taky tak,jsme přibližně na stejné úrovni. To víš hraju pro evo teprve pár měsíců,jsem přeběhlík od pomalé nudné Fifi,hrál jsem ji myslím 5 roků, na všechno je tam plno času,ovládání střelby a přihrávek jak pro děcka,časem tě to omrzí. Pak jsem si u kámoše zkusil Pes 12, byl jsem z něj úplně paf a musel jsem ho mít a je mi jedno,že teď spíš víc prohrávám,alespoň mám motivaci se zlepšovat.

Takže,teď už tě čekají v lize jen těžší soupeři,třeba takový borek nebo parwic,to je momentálně jiná kategorie(no to moje skóre v lize,po zápasech s nimi hovoří za vše).Tak hodně štěstí do dalších zápasů:party:

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, mic je kulatej....:bash:.Pro me tezka sprcha ten prvni zapas...Meli jsme dva vyrovnany pratelaky a ty me hned potom v mistraku takhle vyklepnes...:)Nastesti jsem ti to druhej zapas vratil...Ale krasny zapasy oba...Dneska kolem 20h. turnajovej match?

Asi jo snad tam večer budu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu