Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak okolo 20.hodiny,nás tam bude sejvi možná dost- já,chvalnas,snad i parwic (s tím jsem hrál i odpoledne a dostal jsem tradičně 2x nářez), majki nevím, ale má zlomenou končetinu,času má víc tak snad taky. Sisa nevím, chtěl se mnou odpoledne hrát ligu a asi mu to spadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten turnájek kluci nějak dohrajte, já už mám odehráno. Včera to z mé strany byla katastrofa, ale je to jen hra. První zápas s chvalnasem to ještě šlo,byl to boj - o branku, ale úplně mně zlomil ten druhý zápas, kdy jsem vedl 1:0 a nakonec dostal výprask 1:4, všechno to pak bylo o hlavě, já to tak mám i ve skutečném sportu fotbálku, hokeji, občas to psychicky nezvládnu. Já si zkrátka úplně přestal věřit a hrál jsem jako de.il:?. No a v těch dalších zápasech se sejvim jsem se úplně sesypal. Neříkám, že bych jinak sejviho porazil - je skvělej - ale aspoň bych ho trochu potrápil. Dva "kanáry" 0:6,1:6, to je fakt síla.:roll: Myslím, že jsem byl zralý na desítku. Brrr, to byla hrůza. Ale víte co je na tom Pro Evu super, já byl včera tak naštvaný,až jsem si říkal,že na to týden nemáknu a helemese, dneska jsem přišel z práce a těším se na tu hru jako malé děcko.:bash:. Pro Evo je prostě skvělé - návykové! Tak kluci ať vyhraje ten nejlepší:psp: a hlavně ať vás jako včera nezlobí to připojování (to je zajímavé,někdy to nejde a jindy zase jo).:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Siso, když budeš online a napíšeš mi že chceš hrát,tak chvíli počkej, protože třeba jako dnes,nebo minule možná hraju zápas.Hned to nevypínej.

Pánové-návod ! Možná už jste si taky všimli... Když se nemůžete v lize spojit tak stačí zkusit přátelák - nemusíte ho hrát, stačí založit room a zkusit se do něj dostat oba. Pokud se spojíte oba v roomu pojede hned i liga, pokud se tam nemůže jeden dostat, zkoušet zkoušet až to naskočí.Nevím jak vám, ale mně to vždy pomohlo, co si pamatuju s chvalnasem, myslím s majkim, nebo teď se sejvim.:idea:

Jo,všiml jsem si ,že turnaj vítězství se nám nějak rozrostl, budu muset ještě hrát,přibyl tuším borek a honziksparticka:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, rozrostlo..:) včera jsem teda zahrál s chvalnasem a ještě mi chybí borek, honzik a sejvi.. to není úplně nejlehčí los..:)

Jinak už mám fobii z Barcy. Jsem zas po turnájku zkusil online, samozřejmě proti barce, vzal jsem si čechy a prohrál jsem 5:3, z toho 4 goly dal messi..:)

Uvažuju, že začnu hrát radši master league, ale nemám v tom žádné zkušenosti, ještě jsem to nehrál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, rozrostlo..:) včera jsem teda zahrál s chvalnasem a ještě mi chybí borek, honzik a sejvi.. to není úplně nejlehčí los..:)

Jinak už mám fobii z Barcy. Jsem zas po turnájku zkusil online, samozřejmě proti barce, vzal jsem si čechy a prohrál jsem 5:3, z toho 4 goly dal messi..:)

Uvažuju, že začnu hrát radši master league, ale nemám v tom žádné zkušenosti, ještě jsem to nehrál...

No, majki, Master league hraju taky ,ale to je jediná věc na pro evu ze které jsem zklamaný. Každý na začátku začíná se stejným kádrem absolutních dřeváků. U hráčů obnovuješ smlouvy na 10,20 a50 zápasů a v tom je ten háček. pořád jen obnovuji a obnovuji a nezbydou mně peníze na pořádné hráče. Prý je dobré obnovovat na 50 zápasů,to ale stojí samozřejmě víc. Chce to asi čas ,jenže ty když do toho naskočíš až teď jako já,tak už budeš mít nevýhodu proti těm co jsou tam déle a mají už tým složený z Ronalda,Ibrahimoviče,Abbiatiho a třeba Messiho(toho se asi nezbavíš ani tam-( No a dostaneš samozřejmě nářez.Už jsem z toho dost otrávený, je to jako bludný kruh ta obnova smluv a nevím jak z toho ven.Jestli na to přijdeš ty,dej vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to podle toho, kolik máš bodů a na které jsi příčce v celkovém pořadí. Jednou za nějaký časový interval(nevím, jestli to je týden nebo kolik..) se to obnovuje. Ani neznám přesně ty hranice bodů, ale když jsem měl kolem 570, tak jsem byl v D1. Do teď jsem měl 530 a byl jsem v D2. Teď jsem prohrál asi 3 nebo 4 zápasy, jsem někde těsně pod 500(aspoň myslím..:D) a jsem v D3. A jde samozřejmě sestoupit, až nakonec nejsi v žádné divizi..:D. Ale zatím jsem neobjevil žádnou výhodu toho, že hraješ ve vyšší divizi. Vliv to má na online turnaje- můžeš hrát jen s hráčema ze stejné divize.

Spíš jsem se vždycky díval na celkovou pozici. Nejlíp jsem byl na tom v PES2011, asi 3000 na světě...:D (myslím že tam bylo nějakých 260000 hráčů, tak to nebylo takové špatné..:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, není důležité jak často hraješ. Jde o to, že když skončíš s hraním a překonal jsi nějakou tu hranici (ať dolů nebo nahoru), tak se změna divize provede až při té aktualizaci. No a pak se ti to projeví až když opět zapneš online.

příklad-

10.5. zahraješ pár vydařených zápasů, polepšíš si o 40 bodů. Od té doby hehraješ

12.5. je obnova

20.5. zapneš znova online a přeřadí tě to do divize, podle toho kolik máš bodů.

Prostě se to hodnotí v nějakém intervalu a ne po každém zápasu.

Podle me zalezi a jak casto hrajes... Ja mam 510 bodu a jsem v D4. ;)

Byl jsem v D3, delsi dobu jsem nehral a hned mi to skocilo na D4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majki má asi pravdu , že dívat se na to v kolikáté jsi divizi nemá cenu. Lepší je být co nejvýš v celkovém pořadí na světě(teď je tam tuším okolo 178000 hráčů) a tam to opravdu není seřazeno podle divizí.Jinak díky hoši za vyčerpávající odpovědi.

Ještě tak vědět kdy to přesně obnovují a pokud budu mít den dva před tím dost bodů raději si ty dva dny dát pauzu.:cheesygrin:

jirasko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejvi- včera to byl teda duel, co..:) ?

tady je vidět, že míč je kulatý a jak jsi psal- fotbal nemá logiku..:cheesygrin:

Pro nezasvěcené- včera jsme dali se Sejvim 2 zápasy v turnaji. První zápas jasně v režii Sejviho a výhra 6:1. Druhý zápas úplně opačný a výsledek 0:5 pro mě..:wohow:

V tom prvním zápase jsem ale začal hodně naivně s taktikou All out attack. A to už pak Ibrahikok.otovič neměl problém proměňovat šance...:party: Než jsem změnil taktiku, tak to bylo 3:0, ale ty jsi byl už tak rozjetý, že to nešlo zastavit a jen jsem se snažil nedostat 10..:D, protože jsi dával krásné šibenice snad odkudkoliv kolem šestnáctky..:ziped:

O to víc jsem si vychutnával druhý zápas, když ti to tam padalo jeden za druhým...:wohow:. Ale aspoň to byl útočný fotbal a padlo hodně gólů...

Tak jen tak dál..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu