Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ciao kluci udělal sem další menší čistku v Mezinárodní lize vymazal sem Kuznik2(48 dní offline!!!!!!) sem pro jeho vymazaní z každé ligy.......

a poslal sem varovaní Lolosch78 a Pety81 (28 dní offline) jo a jo a pan Vesuviu78(48 dní offline) sem i pro jeho vymazání ze všech lig......!!!

Jinak sem po delší absenci opět odehrál několik zápasů :wohow: a i s notnou dávkou štěstí (Majki :ziped: ) spokojenost a radost ze hry :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja prave ted hrozne dlouho psa nehral bohuzel, mam tolik her, nevim co hrat driv a navic je zkouskove, do toho musim psat diplomku ... no des

vytvor bude v pohode, nebude to sice delano s takovou laskou jako paok, olympiakos nebo panathinaikos :) ale lepsi jak co tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to OK, akorát to trošku zaniká v těch ostatních zvucích. Je tam vždycky ještě pískání, hučení atd... Komentátora jsem si ztišil, ale ty další zvuky ztišit nejdou. Ale když se na to zasoustředíš, tak to slyšet jde..:wohow:

Takže dík Parisi...

Jo a ještě by to chtělo nějaký dobrý zvuk při vstřelení gólu..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to zesiloval, problem je, ze ve hre je to hodne ztisene nevim proc, takze to zanika, vetsina by mela byt v klidu, to man u, jak jsem delal vcera mozna jen potrebuje trochu jeste zesilit, takze na tom jeste zapracuju a nahraju to do dalsi nejaky varky co casem bude :)

jestli najdes nejaky fajny zvuk po vstreleni golu treba na youtube, tak mi posli odkaz, myslim ze bude stacit jeden pro vetsinu tymu, pac jde jen o rev :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarec, pro všechny. Prosím vás, kdyby jste mi někdo psal a já neodpovídal tak to hraje pro evo malej synátor trochu ho to kupodivu začlo bavit, tak se v tom plácá, moc to neumí, hraje i online, ale spíš hraje proti pc začátečnickou úroveň. Shrnu to - JÁ odepíšu vždycky, alespoň se snažím. Pokud je ticho, nejsem tam.

Dík za pochopení...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jo,včera se sejvim to bylo dost vyrovnané, samé rozstřely na penalty:). Turnájek bych si taky klidně dal,až se nás tam sejde víc není problém. Jen si dovoluji upozornit,že jste pánové ještě nedohráli ten jarní turnaj vítězství, chybí tam tuším asi 11 zápasů. Já už mám své odehrané. Pokud tam bude ještě po nějakou dobu takhle mrtvo, tak bych to nejraději smáznul(aby byl pořádek). Vyhrál by myslím borek,ten je teď asi první. Chápu ale,že teď v létě je lépe venku u vody,takže by tam mohl zůstat klidně až do podzimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi bys měl především udělat registraci na www.konami.com, a taky musíš stáhnout aktuální data pack(nové soupisky, přestupy atd..) Je to v nabídce EXTRA CONECT a potom DATA PACK nebo tak nějak. Jo a taky mít aktuální verzi hry.Předpokládám ,že u Playstation Network jsi už zaregistrovaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciao kluci nějaký noční turnájek bych si po dlouhé........ době dal taky :) třeba v Neděli :wohow: Ale je potřeba udělat nějaká čistka ve stávajících turnajích (protože nejde vytvořit nový :cry: ) musí ho vymazat bud zakladatel turnaje , nebo (doufám ) i zakladatel (Majky ) comunity cze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by jsem dal nejaky turnajek, ale ted jsem koupil PORADNOU LED televizi (LG 47LM620S) a cekam az mi dorazi delsi HDMI kabel. Takze ja budu READY az po vikendu. ;)

Jinak AC Milan prodal Ibrahimoviče, takze az probehnou aktualni soupisky v PES, tak nebudu mit meho STRELCE! :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu