Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hendehochu, dohrajem to teda dneska nebo jak? Už jsi tam večer nebyl, když jsem to zapnul. Nebo jak vlastně ten turnájek dopadl? Jestli už by o nic nešlo, tak to dohrávat nemusíme.

Jinak Viva Espaňa... :-) . Dobré zápasy včera. Jste všichni dobří kluci a jsem rád, že se neustále rozrůstáme a je to tak vyrovnané..:wohow: Si pamatuju, jak jsme tu byli se Sejvim ještě nedávno jen 2...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem se včera přihlásil do comunity i do ligy, a hrát budu za Bayern páč Chelsea i AC už bylo zabráno, tak doufám že neudělám ostudu :D Jinak pokud neva tak v týdnu se asi jaště přidaj 2 kámoši, a při online hraní jsem narazil na dalšího čecha tak ho můžu zkusit kontaktovat at se taky přidá ok ? Tenhle týden mám odpolední takže na psn budu bývat kdyžtak až po11 večer kdyby ste chtěl dát náhodou někdo matchík :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda kompasi. Samozřejmě nám to nevadí, že se přihlásí další členové..:-) Naopak se těšíme na další zápasy. Čím víc, tím líp..:-) Hnedka si tě večer přidám a jestli neusnu, tak můžem dát večer nějaký ten špíl..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciao. majki tak Tobě předem každopádně gratulace k včerejší parádní formě :D

Jinak koukal sem že Ten Mezinárodní Turnaj se od včerejška rozrostl ještě o dalšího člena,tak že bych ho nerušil......

třeba se ještě o nějaký ten tým rozroste(aspoň doufám) a může se průběžně dohrávat podobně jako fórum liga :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nakonec vzal VOLNE Nizozemce... ;)

Vcera DVE remizy s prvnim hracem ligy met4lboy665, pekne vyrovnane s hodne sancemi na obouch stranach. Jen bylo trosku divne AC Milan vs. AC Milan. Jsem koukal na tabulku CONSOLE LIGY (pozdeji udelam screen do prvniho prispevku), tak je PEKNA = Prvni AC Milan, posledni AC Milan... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň vidíme kdo má A-team a kdo B team...:-) To byl vtip samozřejmě..

Mě se proti AC hraje fakt blbě. Ten Ibrahiko**tovič se nedá ve vápně vůbec bránit..:-(

I když- Včera jsem hrál chvíli online a když jsem hrál proti Barce, tak dokonce Messi přeskočil mojeho Ferninanda a dál gól hlavou....:) To by tam musel mít kuwa trampolínu, aby to dokázal...:cry:

Tak možná ´je chyba ve mně...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu