Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

Jako v tymu to nebude, spise ti kluci usati AC Milansky spatne reaguji na me PRSTY!

Mam odehrano v lize 8 zapasu a ani jednu vyhru! :ziped: PETKRAT jsem remizoval... :cheesygrin:

Ale jinak si ONLINE hrani s cechackama uzivam a i kdyz se prohraje, tak nektere zapasy jsou HODNE POVEDENE... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jojo, s tím musím souhlasit, online hraní s čechama a slovákama je super..:-) Možná je to vyrovnané i proto, že máme podobný pohled na fotbal a podobné fotbalové myšlení..:D

No někteří to teda mají na vyšší úrovni no, to je třeba přiznat....:cheesygrin:

Mě by to stejně nebavilo, kdybych furt vyhrával...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute hosi. Vcera som mal poriadne nervy :) Daval som duel so SEJVI, z dvoch zapasov som cakal 6 bodov...ale SEJVI hral **ci dobre !!! Prvy zapas som hral s "B tymom", ten bol vyrovnany ale druhy hoci v plnej zostave, myslim ze mal vyhrat SEJVI (hoci tu si neodpustim poznamku, ze mohol pouzit B tym i on) :) Takze oba zapasy nerozhodne, mal vo viacerych momentoch na vrch, co potvrdzuje len to, ze v tomto sa neda povedat dopredu kto vyhra a kto nie. Medzinarodny turnaj, mam Anglicko, MAJKI ma dal dole v oboch zapasoch (ani nepoviem kolko) :D , vcera so SPARTANEM (inak vynikajuci hrac), 3:1 vs Argentina, 1:3 druhy zapas u neho :)

Ano, je pravda ze mame obdobu hrania, tie zapasy su normalnejsie, ked hram po nete je to ine...ako viem prehrat 4:0, tak isto viem vyhrat na nete 8:2. Toto musim spomenut, pretoze pri stave 8:2 si ten looser na druhej strane probably vypol PSko, kontumacne zapas 0:3, mne zobralo 7 bodov z hodnotenia a percenta za zhodenu hru...to cloveka pekne nasere !!!

Dufam ze cez vikend (nedelu poobede) budu online vsetci hraci a konecne sa ta liga rozbehne, ved nas tam je cca 12, co cini 132 zapasov, mame odohranu len tretinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já v neděli po obědě asi ne. Mám už nějaký plán. Spíš tak večer.

Ale jak jsi psal o tom, že když si soupeř vypnul PS a tobě to vzalo body- jseš si tím jistý? U mě to je tak, že kdo to vypnul hru, ten ztratil body. Druhému to naopak body přidá. Ale procenta ti to vezme, to jo.

Mě už se taky hodněkrát stalo, že jsem vedl, 2 minuty do konce a najednou- System data saving - Lost connection to server a jsem ten, co to vypnul. Šlak by mě trefil...:?

Když to vypne on, tak se ti tam objeví jiná hláška- Něco jako že soupeřř ztratil spojení se serverem nebo tak něco...

Jo a zas tak moc jsem tě neporazil. Prostě mi to ten den šlo. A se Sejvim jsem i já hrál vždycky vyrovnané zápasy a teď naposled v přáteláku mi dal na prdel. Ještě, že mu to v druhém zápase spadlo, protože i tam to vypadalo na debakl...:-)

Jo Borku- psal jsem už 2x tvojemu kámošovi z fanklubu Sparty- honziksparticka, jestli nedáme ligu. Zatím mi teda neodepsal. Umí si to přečíst? Jako nic ve zlém. mám třeba kolegu z práce, který je nováček na PS3 a neumí to...:-) A nebo jsi mu řekl, jak jsem dobrý a on má teď strach se mnou hrát...:-) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel :( se stale nemužu připojit na zapas se Sejvim a Honzikemspartickou(nevim jak oni dva spolu??,, )s ostatníma zatim zaplat panbuh vpoho :)

Tak skoušim zjistit proč???????Zoufale uz skousim vse .........tak sem davam pro porování mé foto connection listu.mrkněte na to .. :D

Ciao

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes taky nemohl s nikym pripojit a CHYBA pravdepodobne byla na strane KONAMI. Protoze kdyz jsme zkusili dat jen pratelak v CZE community, tak vse bez problemu a nasledna zkouska v lize taky uz sla.

Takze si myslim, ze v LIZE je nekdy problem od KONAMI, proto chce pockat, popripade dat zapas jindy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvnim prispevku aktualizovana tabulka CONSOLE FORUM ligy k dnesnimu dni... ;) Pozdeji pridam screen MEZINARODNI ligy.

Vcera hodne vyrovnane zapasy s tomlee001 a Kompas23, stesti bylo na me strane a konecne jsem si pripsal nejakou vyhru.

VSICHNI hraci co hraji CONSOLE FORUM ligu, tak jsou OPRAVDU dobri a z meho hlediska, s kymkoliv mohu prohrat a zaroven s kymkoliv vyhrat. Hodne vyrovnana liga!

PRO VETSI PREHLEDNOST, prosim hrace, kteri zalozili v CZE communite jednotlive turnaje a jsou dohrane o SMAZANI. Predpokladam tedy, ze jdou smazat. Nechal by jsem tam jen CONSOLE FORUM a MEZINARODNI ligu, popripade AKTUALNI prave probihajici TURNAJ. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to včera spadlo a pak už to nenašlo ani nahodit. Samozřejmě mi to spadlo při zápase online...:?

S těma turnajema máš pravdu, večer to hned smažu, jestli to teda jde.

Taky jsem hrál včera s kompasem a byl to vyrovnaný zápas. Měli jsme téměř stejné rozestavení, málo prostoru a času na všechno, téměř bez šancí na obou stranách. Zasloužená remíza 0 0.

Sejvi- gratulace k první výhře..:cheesygrin: a kompasovi k prvním bodům..:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to zatial vsetko ide v pohode, s kazdym mi hru spoji, niekedy ma vyhodi cez zapas (ak druhej strane J*E*B*E, alebo moj znaly fotr restartuje router).

Co sa tyka online turnajov, recht, tiez vecer vymazem, ak sa da :)

Inak SEJVI sa rozbehol !!! A ak dobre vidim, opat niekto pribudol :D

ALE CHALANI, treba to hrat poctivo a byt online co najviac, stale nam chyba vela zapasov !!! Ja mam robit bakalarku a stale si nato cas najdem, musite aj vy !!!

A vcera som hral po nete, z troch zapasov som tri prehral, cely cas som do nich busil, drzal loptu, ale goly davali oni z rychlych brejkov. To je v pecku. Mam z toho take nervy ako ti c*u*r*a*c*i hraju ze ovladac budem coskoro menit. Ked hram v komunite to take nie je. Kazdy zapas ma hlavu i patu a i ked prehram, necitim sa zle :) To bude asi tym, ze Vas uz trocha poznam :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,tak včera dobry zápasy akorát sem si představoval výsledkově trochu lepší premiéru ale zábava dobrá a to je hlavni :? a štve mě že si se sejvim nedám odvetu v lize páč nám to před zápasem spadlo a já si připsal prohru 3 - 0 aniž bych kopnul do bálonu:D ale už se těšim na další matche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak proto Sejvi vyhrál...:cheesygrin:

Borku- jsi mě sesadil z prvního místa v mez. lize jsem koukal....:!::bash:

Met4lboy- víš jak, někteří z nás(možná i většina) máme rodiny, děti, chodíme do práce, k tomu nějaké jiné aktivity, tak nejde furt sedět na Plejku. Však bych byl za chvilku jak balon, kdybych se nehýbal..:wohow: A to si jako profesionální hráč PES nemůžu samozřejmě dovolit...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale druhej match se sejvim už to nespadlo a ja sem dostal 4 - 2 takže je dost prsvděpodobny že bych prohrál i ten první zápas :D no zatim se s bayernem rozkoukávám ale věřím že postupně budou nějaky ty bodíky přibejvat :) jinak dnes po 11 večer budu zase online tak zas můžem dat nějaky zápasy kdyby ste někdo chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a štve mě že si se sejvim nedám odvetu v lize páč nám to před zápasem spadlo a já si připsal prohru 3 - 0 aniž bych kopnul do bálonu:D

Jo to jsem nepochopil PROC TO SPADLO..? A uz jsem vubec nechapal, proc jsi kontumacne 3:0 prohral ty a ne ja - tedy ne ze by me to vadilo... :) Jinak Kompas az se rozkouka, tak bude hodne DOBRY! Jeste, ze jsem ho chytil v dobe kdy se jeste rozkoukava... ;)

Jak pise MAJKI, priorita je rodina a deti a potom teprve muzu resit hry na PS3. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Kompas : po 11 budem online, cakam ta :D

TO Majki : zenu a dieta nemam, ale vsetko ostatne hej :) praca, skola, vsetko :D a to by bol zivot, zivit sa hrou, ako profesionalny hrac PES :D od februara (unora) sa tomu ale venujem naplno !!! :D

TO Sejvi : toto je viac ako hra ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Met4lboy- Nooo, to bylo pěkné se takhle živit. Jen se obávám, že zrovná já bych si nevydělal ani na chleba...:cheesygrin:

A samozřejmě máme PES rádi, ale nemůžeš ho stavět nad rodinu. To pochopíš, až ji budeš mít. Ono to teď všechno tak nějak strašně rychle letí, tak si rád, když se můžeš na chvilku zastavit a pohrát si s dětma a večer i s manželkou...:wohow:

Ale nebudem tu mluvit o dětech a ženách, tohle je totiž vlákno o fotbaleeeeeeeeeeeeeeee.

Jo a kompasi, přihlas se i do mezinárodní ligy, dokud jsou ještě nějaké dobré státy k dispozici...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pred chvili do prvniho prispevku pridal screen tabulky MEZINARODNI LIGY.

Ted nevim kdo ligu vytvoril, ale prosim TOHO kdo ji zalozil o zmenu nazvu z Mezinárodní Turnaj na MEZINARODNI liga (dodrzet i velka pismena), at to ma nejakou upravu. Potom budeme hrat mnoho jinych JEDNODENICH turnaju, proto aby bylo jasne, kdyz je v nazvu liga = dlouhodoba zalezitost. turnaj = pratelaky na jeden / dva dny.

Stouram co..? Ale at to ma nejakou fazonu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah hlásím úkol splněn, turnje smazány. Už v tom není takový bor..l ..:D

Jinak včera jsem si dal po delší pauze zápasy v lize- V klubové s Phobe84, tam celkem v pohodě zápas, vyhrál jsem 1:0. Ale špatné spaní mi způsobil mys7er v mez. lize. 2:3 a 1:1..:cry: Řekl bych, že moje převaha byla místy i drtivá- hlavně na koncích zápasů, ale hraje se na góly, takže z tohoto pohledu zasloužené body pro mys7er..8) . Tím ale nechci říct, že hrál mys7er špatně. Naopak, byly to dobré zápasy.

Zítra dopoledne a po obědě bych mohl dát nějaký zápasek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu