Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

blokace xlive v xboxu


Pietro Fofista

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
čawte...

mám dotaz, nevíte někdo jestli po blokaci připojení k xlive v rodičovském nastavení xboxu zcela ochrání xbox před nechtěným připojením a tedy updatu?

.

Nic ti to nepomoze skryte aktualizace dae.bin to stiahne samo ak si na nete,a nemusis ani na live,na forach sa na to stazuju.Ak mas stary box vytiahni kabel ak mas slima vymaz nastavenie wifi,alebo zablokuj mac v ruoteru a mas to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kabel tam nedám a přes wifi se to bez zvolení sítě samo k netu nepřihlásí, bojím se aby to neudělal někdo v mé nepřítomnosti....

ještě k tomu dae.bin, je možné že aktualizaci tohoto souboru může udělat i přenesený profil z xka co je na live do xka offline s flashem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
.

Nic ti to nepomoze skryte aktualizace dae.bin to stiahne samo ak si na nete,a nemusis ani na live,na forach sa na to stazuju.Ak mas stary box vytiahni kabel ak mas slima vymaz nastavenie wifi,alebo zablokuj mac v ruoteru a mas to.

Tak to se my moc nezda. Kde si to cetl? V tom pripade by byli vsichni s JTAG/RGH v ohrozeni. Protoze tam se tato blokace normalne pouziva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zajímalo by mě, jestli se dae.bin aktualizuje i když nemám poslední DB, takže na Live se nepřipojím, nicméně kdybych připojil konzolu do sítě, chtěla by po mě update DB, který bych samozřejmě odmítl, protože ho zatím nepotřebuji, ale i tak není jasné jestli se soubor aktualizuje nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu