Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná chyba + XGD3 vypalování bez Liteon


bcstream

Otázka

Dnes mi Xbox ukázal všeobecnou chybu, vypnul se, tak jsem ho chvíli nechal vychladnout a bezproblémově pustil. Ale ptám se, co to bylo, nějaká předzvěst toho, že Xbox jde do háje? Mám jaspera, takže RROD moc nehrozí, ale existují i jiné chyby, na které se Xbox může rozbít, to mi je jasný.

Pak mám dotaz na vypalování XD3 her bez Liteonky. Hra by měla jít bezproblémově, ale livko je pro mě zapovězené, že?Díky za odpověďi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Každá chyba má nějaký kód, podle kterého se dá určit o co se jedná. Pokud se to stane znovu, opiš si číslo chyby. Ale je pravděpodobné že to byla nějaká náhoda, než vážná chyba.

Co se týče vypalování XGD3 na standardní mechanice, tak ani live není problém, ale některé hry by mohli být nebezpečné jako například Forza 4. Je lepší si koupit tu Lite-On mechaniku a upravit FW, než riskovat BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu