Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lineage 2 - steam


Rhapsomanijak

Recommended Posts

Hraje nekdo lineage 2 po steamu ?? .. chci si ho stahnou ale nejak mi to porad hlasi tu trapnou hlasku "Tato položka není v tuto chvíli k dispozici ve vaší oblasti"

nevite nekdo co s tim ? kdyz se mi tohle objevuje u skyrimu tak staci za link dopsat ?cc=us ale tady to nejak nejde :S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si prdel? Já tohle hrají 4 let a nikdy jsem neviděl aby Steam podporovalo Lineage 2 je na jave a patří společnosti NSCOFT tak nevidím důvod proč tu cpeš Steam.

Jinak pro zajímavost přes (Steam) to ani nehledej ale normálně si ho stáhni že napíšeš do (google) název hry a na jakým (Java Client) to chceš hrát.Jen že je kupa serveru,které mají jiné jádro a DB a sdílená java jen prochází po úpravě serveru,hodně serveru běží momentálně na současném klientovi H5,ale také na Interlude,a Frey to je předchozí díl H5 jsou skoro stejné jen mají jiné pluginy a trochu vylepšení ohledu hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu