Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wi-Fi


HonzaProchazkovej

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to tu nikdo neporadí ??? :(

jj ok to jsem dělal podle toho návodu ale stejne to nejde !!

přesně podle tohoto navodu jsem to vše nadstavil, ale přesto to nejede. napisu co mi piše PSP :

SSID: My AP,security:none,sila signalu 100%, vse ostatni automaticky, ulozim to a kdyz dam test connection tak to piše :

A connection error has occurred. A connection to the access point could not be established.Check the security settings for the network and try again. mam USB WLAN Adapter WL-167G

Tak mám asi smulu :(

poradtě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nespamuj! používej EDIT!

a používej hledat...někde tu je tutoriál na net v psp! tak hledej!

EDIT: kua tady to máš! http://console-forum.cz/showthread.php?t=241

jj ok to jsem dělal podle toho návodu ale stejne to nejde !!

jde to! musíš mít svoji wifi! na cizí to většinou nejde...bud že nemáš dostatečnej signál...nebo to je zaheslovaný atd...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

k tomu posilani obrazku.. asi by slo, pomoci nejakeho souboroveho manazeru do PSP, pozadovany soubor ktery chces poslat - JAKYKOLIV, klidne MP3 - nakopirovat do slozky s obrazkama, zmenit mu koncovku na .jpg, pres obrazky mu to poslat a druha strana by si zase pres souboroveho manazera - ktery by uz musela mit na karte - prejmenovala z .jpg, na .mp3 (kdyby se jednalo o mptrojku..) a prekopirovala do jine slozky ;)

.. jinak opravdu nechapu, proc nejaky borec neprida polozku receive a send i do game/music/video.. vzdyt preci ve svete HB/CFW/Pluginu pro PSP to nemuze byt takove problem ne? Jen tuhle fci prekopirovat i do jinych sfer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
k tomu posilani obrazku.. asi by slo, pomoci nejakeho souboroveho manazeru do PSP, pozadovany soubor ktery chces poslat - JAKYKOLIV, klidne MP3 - nakopirovat do slozky s obrazkama, zmenit mu koncovku na .jpg, pres obrazky mu to poslat a druha strana by si zase pres souboroveho manazera - ktery by uz musela mit na karte - prejmenovala z .jpg, na .mp3 (kdyby se jednalo o mptrojku..) a prekopirovala do jine slozky ;)

.. jinak opravdu nechapu, proc nejaky borec neprida polozku receive a send i do game/music/video.. vzdyt preci ve svete HB/CFW/Pluginu pro PSP to nemuze byt takove problem ne? Jen tuhle fci prekopirovat i do jinych sfer...

zatím to jde v ir shell

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Poradí mi někdo ???

Mám wi-fi klíč USB WLAN Adapter WL-167G ,v Pc to píše že jsem připojenej ale na PSP toto

SSID: My AP,security:none,sila signalu 100%, vse ostatni automaticky, ulozim to a kdyz dam test connection tak to piše :

A connection error has occurred. A connection to the access point could not be established.Check the security settings for the network and try again.

měl někdo stejný problem ??

v nabidce mam zvolene AP ale je tam ještě Station (něco) ale to vubec PSP nic nenajde

jestli někdo ví,poradtě pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu