Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

originální fw


Petr.N

Otázka

Zdravim, dá se někde sehnat originální fw mechanik? uloženej ho nikde nemám a rád bych si přehrál dashboard (jěště nemám ten z léta, co přepisoval fw, tak bych chtěl nejdřív nahrát originál a pak přehrát db). Nevěděl by někdo, kde se dají originální fw stáhnout? přesněji fw pro liteon 93450c. Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

A co takhle se nevnucovat, pokud nemám nic k tématu? mít čas, tak hledám, pokud ho nemám, tak se zeptám. Nerad bych si tam natáhnul nějakou blbost a proto se ptám. Určitě nehodlám stahovat první věc, co mi google najde, když nevím, jestli to je ono, co potřebuji. Pročítat zahraniční forum prostě nemám čas, tak si svoji jedovatost laskavě nech a radši do tematu nepřispívej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

K tématu to bylo a odpověď by jsi tam našel . Ale zase se projevila naprostá lenost - sám jsi se k tomu přiznal a ještě jseš arogantní . Myslím že by jsi se mohl za svou odpověď kterou jsi mi dal stydět !!! Odpověděl jsem ti slušně , ale ty mne ještě zato urážíš !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co takhle se nevnucovat, pokud nemám nic k tématu? mít čas, tak hledám, pokud ho nemám, tak se zeptám.

Bud rad, ze na tvoju otazku vobec niekto odpovedal...inak by si musel hladat odpoved na inom fore, a mozno az na google, na ktory sam nemas cas :D

P.S. nepotrebujes nahodou poupratovat? momentalne mam cas, narozdiel od teba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jistě, že bych s googlem odpověď našel. Ale nemám půl hodiny na to, abych se jím prokousával. Ale to jsem již psal. Ano na aroganci odpovídám arogancí. K tematu to opravdu nebylo, jen si mi doporučil, ať poprosím o odpověď strýčka googla s vrstvou arogance k tomu. Já však hledám odpověď zde a pokud se ti to nelíbí, neraď. Ano, takto dle mého názoru nevypadá normální odpověď na slušný dotaz. To už je lepší odpovědí nenapsat nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bud rad, ze na tvoju otazku vobec niekto odpovedal...inak by si musel hladat odpoved na inom fore, a mozno az na google, na ktory sam nemas cas :D

P.S. nepotrebujes nahodou poupratovat? momentalne mam cas, narozdiel od teba :D

Mam být rád za dotaz, až se jdu zeptat jinam? jak se to liší od žádné odpovědi? snad jen tím, že v ní by žadná arogance být nemohla. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tam ale nebyla jen rada ať se jdeš zeptat jinam , ale byl tam odkaz na stránky , kde by jsi asi odpověď našel . A po tomhle tvém vystupování si myslíš , že ti někdo odpoví tak jak chceš ? Aby podporoval to o čem píšeš ? Mám málo času honem honem mi všichni rychle najděte a strčte pod nos kde to mohu stáhnout !! Arogance v té mé odpovědi myšlená nebyla , ale z tvé jen srší !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jistě, že bych s googlem odpověď našel. Ale nemám půl hodiny na to, abych se jím prokousával.

Neviem co ine si robil pri PC pocas tejto diskusie, ale myslim si, ze to bolo aj viac ako pol hodiny...Skus si priznat, ze s googlenim ti to vobec nejde a nebudes sa tu strapnovat poucanim nas vsetkych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Odkazem si leda tak svou arogantní otázku dovršil. Pouze si zkopíroval moji formuli a vložil do googlu, aby si poukázal na to, jak je to jednoduché a tím ukázal, že to zvládnu sám a tedy s tím zde nemám otravovat. Vlastně si se nad tím, co do toho googlu vkládáš, ani nezamyslel, neb by si ten dotaz musel položit v angličtině. Tím to si chtěl pouze poukázat na moji "lenost". Ano toto je arogantni jednaní. Pokud nejde o pomoc, ale jen o poukázání na lenos, neschopnost.... Tak to opravdu rada není. Jestliže všechny tazatele automaticky posílaš na googlu, aby si hledali odpověď, je vcelku toto téma (otazky a odpovedi) zbytečné. Naštěstí sem nepřispíváš jen ty. Jak jsem již psal, nemám čas se prokousávat googlem a proč? to ti může být upřímně jedno. Jsem v práci a proto volím tu to možnost a pokud se ti nelíbí, tak mlč a arogantně nenapadej lidi z lenosti. Raději ať nikdo neporadí, než aby někdo psal, hledej si laskavě sám, nebuď líný. Ono to totiž výjde úplně nastejno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neviem co ine si robil pri PC pocas tejto diskusie, ale myslim si, ze to bolo aj viac ako pol hodiny...Skus si priznat, ze s googlenim ti to vobec nejde a nebudes sa tu strapnovat poucanim nas vsetkych.

Pracuji s klientem na databázi. Napsat pár řádku trvá 2-3 minutky. Najít odpověď na googlu a poté si ji i ověřit, může trvat půl hodiny, hodinu... proto volim možnost dotazu. Pokud se to někomu nelíbí, tak ať neodpovídá ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aby jsi měl kompletní stock fw tvojí konzole, potřebuješ k tomu nahrát dvd key z původní mechaniky.

Pracuji s klientem na databázi. Napsat pár řádku trvá 2-3 minutky. Najít odpověď na googlu a poté si ji i ověřit, může trvat půl hodiny, hodinu... proto volim možnost dotazu. Pokud se to někomu nelíbí, tak ať neodpovídá ne?

piš k věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nevím, ale reagovat na torovu "arogantní" odpověď tak jak jsi reagoval, svědčí spíš o tvé vnitřní nevyrovnanosti, než o tom, že nemáš čas hledat odpovědi například na tom googlu. Momentálně máš 6 příspěvků a z toho pouze ten první v sobě nemá tu hroznou naštvanost, jakou jsi projevil.

Když umíš řešit databázi, zkus taky řešit čas, který budeš potřebovat na to si xbox flashnout na OFW a poté na CFW, aby sis ho třeba trvale neumrtvil chybou co uděláš z nedbalosti, protože "nemáš čas", není to zrovna jednoduchý a bezpečný zásah.

Rád bych jen dodal, aby jsi mou reakci nepovažoval za nějakou provokaci, je to jen přátelská rada, jak nenaštvat lidi. Když píšeš, zkus se trochu zamyslet nad tím, že to píšeš lidem, kteří to čtou i s tím pocitem co do toho dáváš. Pokud takhle jednáš s lidmi i naživo, tak upřímně říkám, že bych se s tebou dlouho nebavil. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
koukni SEM jsou zde všechny Stock FW stáhni si pro svou :)

Moc děkuji :) čistě náhodou nevíš, jestli se jednotlivé fw v mechanikám stejného druhu liší (třeba nějakým ochranným kódem), nebo přesně takto (ten co stáhnu dle tvého odkazu) vypadal i původní? dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No nevím, ale reagovat na torovu "arogantní" odpověď tak jak jsi reagoval, svědčí spíš o tvé vnitřní nevyrovnanosti, než o tom, že nemáš čas hledat odpovědi například na tom googlu. Momentálně máš 6 příspěvků a z toho pouze ten první v sobě nemá tu hroznou naštvanost, jakou jsi projevil.

Když umíš řešit databázi, zkus taky řešit čas, který budeš potřebovat na to si xbox flashnout na OFW a poté na CFW, aby sis ho třeba trvale neumrtvil chybou co uděláš z nedbalosti, protože "nemáš čas", není to zrovna jednoduchý a bezpečný zásah.

Rád bych jen dodal, aby jsi mou reakci nepovažoval za nějakou provokaci, je to jen přátelská rada, jak nenaštvat lidi. Když píšeš, zkus se trochu zamyslet nad tím, že to píšeš lidem, kteří to čtou i s tím pocitem co do toho dáváš. Pokud takhle jednáš s lidmi i naživo, tak upřímně říkám, že bych se s tebou dlouho nebavil. ;)

Však jsem se také ve zbývajicích 5 příspevcích bavil s arogantním člověkem (dle jeho první reakce). K takovému se přece nebudu chovat mile. Ano, na živo bych se s ním bavil úplně stejně, ale to je pouze reakcí na jeho chování. Jak on na mne, tak já na něj. Nevidím na tom nic mimořádného. ;) Po pravdě jestli naštvu takového člověka, tak je mi to vážně ukradené. K problému - Klíč mám vyčtený, přehrání firmwaru se mi nezdá jako težký úkol. Je pravdou, že jsem přehrával pouze cfw za cfw. Ale neměl by být žádný rozdíl mezi aktualizací na ofw a aktualizací na cfw. Nebo se pletu? rád se nechám opravit. :) Máš recht, nerad bych to posral. :D Také proto jsem zde položil dotaz. Pokud opravdu bude chtít někdo poradit, budu vděčný za každou normální radu :thx: (zkopírovat můj dotaz a ať si jdu hledat na strýčka googla, mi jako normální rada nepřipadá). Bohužel nemohu dávat tolik času xboxu jako své práci. Také proto to řešim až teď, kolem půl roku jsem ho neměl ani zaplej. Snad jěště běží. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak už jsem napsal , tak jsem svoji odpověď nepovažoval za arogantní - tak jsi to pochopil ty a naopak arogantně a urážlivě mi stále odpovídáš ty , což si myslím opravdu nezasloužím . Já naopak od tebe líný nejsem ( jak vidíš z počtu mých příspěvků ) odpovídat a radit na foru jak ti potvrdí spousta lidí kterým radím i na ICQ a času mi to zabere opravdu hodně .Ty jsi ale podle toho kdy jsi registrovaný si přišel na forum jen pro radu a ještě se nesmyslně rozčílil z toho že jsi nedostal ihned odpověď jakou by jsi si představoval . Už ale opravdu nemá cenu dále v této debatě pokračovat , protože lenoch zůstane lenochem a když mu někdo poradí jen kde by si to mohl najít a ne rovnou přesnou odpověď tak se ještě rozzlobí a ohání se svou pracovní vytížeností . Podle toho jak se chováš a ještě i napíšeš že by jsi se tak ke každému choval i v osobním styku , tak se divím ,že můžeš v nějaké firmě vůbec existovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pracuji s klientem na databázi. Napsat pár řádku trvá 2-3 minutky. Najít odpověď na googlu a poté si ji i ověřit, může trvat půl hodiny, hodinu... proto volim možnost dotazu. Pokud se to někomu nelíbí, tak ať neodpovídá ne?

Mozes si byt isty, ze na vela otazok sa tu odpoveda po googlovani...hold, niekto ma na to cas, ty nemas, pretoze v tej chvili asi zarabas peniazky :D . Takze takymto by sa mali posielat aj cisla uctov, aby za rady prispeli nejakou tou korunkou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Petr.N ano existuje a dá se sehnat (musí se pak znova navázat i na desku) aspoň z toho co jsem vygooglil.

Je mi jedno co děláš nebo neděláš, ale čas každýho z nás má nějakou hodnotu a povyšovat svůj čas, když chci něco já nad čas někoho jiného je povrchní a sobecký.

Používat vlastní mozek je vždy nejtěžší a vzhledem k tvému stylu komunikace ti tady nikdo nepomuze.

Nejsme arogantni ♥♥♥♥♥ove, namachtovany frajirci, nebo nechceme aby jsi nám za odpoved líbal nohy. Ale každej den se tu setkáváme s někym, kdo v komunitě nějak nekomunikuje, přijde si sem pro radu, nejlépe se nasere a zmizí.

Jo hold zivot je tezkej a pokud potrebujes reklamovat xko a nemás zazálohovanej origo FW a jsi línej hledat, tak ti nezbyde nic jinýho, než si za ten čas, kterej nechceš trávit hledáním, koupit nový.

GL and HF při hledání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je nějaký konkrétní důvod, proč nemáš zálohu stock fw, když jsi vyextrahoval klíč?

Upřímně, je s obdivem, že se do toho pouštíš a nevíš, kde hledat stock fw. www.ixtreme.net

P.S. hádat se běž Petře jinam, nebo se hádej přes pm, ale stop offtopicu a urážek, jinak téma zamykám :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Petr.N ano existuje a dá se sehnat (musí se pak znova navázat i na desku) aspoň z toho co jsem vygooglil.

Je mi jedno co děláš nebo neděláš, ale čas každýho z nás má nějakou hodnotu a povyšovat svůj čas, když chci něco já nad čas někoho jiného je povrchní a sobecký.

Používat vlastní mozek je vždy nejtěžší a vzhledem k tvému stylu komunikace ti tady nikdo nepomuze.

Nejsme arogantni ♥♥♥♥♥ove, namachtovany frajirci, nebo nechceme aby jsi nám za odpoved líbal nohy. Ale každej den se tu setkáváme s někym, kdo v komunitě nějak nekomunikuje, přijde si sem pro radu, nejlépe se nasere a zmizí.

Jo hold zivot je tezkej a pokud potrebujes reklamovat xko a nemás zazálohovanej origo FW a jsi línej hledat, tak ti nezbyde nic jinýho, než si za ten čas, kterej nechceš trávit hledáním, koupit nový.

GL and HF při hledání.

1.) A teď mi prozraď, když si se do mě tak pustil, jak povyšuji svůj čas nad jiných? nutím tě snad odpovídat? pokud někdo chce, ať poradí, pokud ne, tak ať neradí. Prozraď, jak ti SOBECKY ubírám čas. Držím ti snad pistol u hlavy? A znovu špatně. 2.) Já jsem se snad nasral, že mi nikdo neporadil? ano přesně takovéto řeči nemám rád. Buď poradim, nebo mlčim. A nenadávám lidem do liných. Klidně člověk může být i liný, ale co je tobě do toho? buď poradim a nebo mlčím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak už jsem napsal , tak jsem svoji odpověď nepovažoval za arogantní - tak jsi to pochopil ty a naopak arogantně a urážlivě mi stále odpovídáš ty , což si myslím opravdu nezasloužím . Já naopak od tebe líný nejsem ( jak vidíš z počtu mých příspěvků ) odpovídat a radit na foru jak ti potvrdí spousta lidí kterým radím i na ICQ a času mi to zabere opravdu hodně .Ty jsi ale podle toho kdy jsi registrovaný si přišel na forum jen pro radu a ještě se nesmyslně rozčílil z toho že jsi nedostal ihned odpověď jakou by jsi si představoval . Už ale opravdu nemá cenu dále v této debatě pokračovat , protože lenoch zůstane lenochem a když mu někdo poradí jen kde by si to mohl najít a ne rovnou přesnou odpověď tak se ještě rozzlobí a ohání se svou pracovní vytížeností . Podle toho jak se chováš a ještě i napíšeš že by jsi se tak ke každému choval i v osobním styku , tak se divím ,že můžeš v nějaké firmě vůbec existovat .

Ano to je mi jasné, že svou odpověď považuješ za arogantní. To tak u arogantních lidí bývá. Ale dle mého názoru opravdu není normálním chováním, kopírovat dotaz s tím, abych si šel hledat na strýčka googla. V tomto chování arogantní jednání spatřuji. Pokud nechceš poradit, tak neraď. Nikdo tě nenutí. A je to tu znovu, já se snad rozčílil, protože jsem nedostal odpověď? na tu to odpověď si rád počkám. Stejně tak já mohu napsat, arogantní člověk zůstane arogantním člověkem. Obzvláště ten co pokládá arogantní dotazy, jestli ho napadlo nejprve hledat na strýčku googlu. V podstatě ... co si ten lenoch dovoluje zde s takovým dotazem vůbec otravovat a jěště k tomu přidáš odkaz na stránku googlu s dotazem v přesném znění. Tedy mně neradíš, ale posíláš mě, ať se jdu s přesným dotazem zeptat na googl a zde neotravuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je nějaký konkrétní důvod, proč nemáš zálohu stock fw, když jsi vyextrahoval klíč?

Upřímně, je s obdivem, že se do toho pouštíš a nevíš, kde hledat stock fw. www.ixtreme.net

P.S. hádat se běž Petře jinam, nebo se hádej přes pm, ale stop offtopicu a urážek, jinak téma zamykám :roll:

První flash jsem si nechával dělat u flashera, který mi klíč vyčetl. Pak jsem si fw již aktualizoval sám.

Pouze se bráním, požádal jsem tora (jeho stylem. Tedy arogantně znějící otázkou.), aby zde nepřispíval, pokud nemá nic k tématu a následně mu vysvětlit, proč jsem to na googlu nehledal. I když ten důvod mu může být naprosto ukradený. Tak tedy nechápu, proč tu to výzvu směřuješ ke mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mozes si byt isty, ze na vela otazok sa tu odpoveda po googlovani...hold, niekto ma na to cas, ty nemas, pretoze v tej chvili asi zarabas peniazky

:D . Takze takymto by sa mali posielat aj cisla uctov, aby za rady prispeli nejakou tou korunkou. :D

Však to je jen vaše věc. Asi vám to za zlé nikdo mít nebude. A jestli by někdo chodil s dotazy? kdo ví. :) Pokud odpověď nevíš(i pokud ji víš a odpovídat nechceš), tak přeci nemusíš. Natož někde hledat. Ja přece nikoho nenutimna googlu hledat ;) pokud někdo ví a poradí, tak poradí. Pokud ne tak ne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu