Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak rozjet hry XGD3 když je hláška "Unreadable disc" - způsobeno tichým update


toro

Otázka

Převzatý návod ze share-fora . Mělo by zde být vše co k tomu potřebujete :

1) Stáhněte si balíček Updatů zde : >>DOWNLOAD<<

2) Archiv rozpakujte někde na váš pevný disk

3) Běžte do složky a spusťte applikaci Horizon.exe

4) Běžte do záložky tools a potom Device Explorer

4) Připojte USB Flashku ( naformátovanou v xboxu na FATX ) k PC a Horizon si jej sám načte ( měl by)

5) Vyberte si cestu kam soubor vložit a dejte Inject New File ( do Contents)

6) Flashku vložte do Xboxu a restartujte

7) Po spuštěni Dashboardu ješte vymažte Cache

Poznámky:

- je dosti možné že budete muset vymazat cache po každém spuštěni xboxu!!

- pokud potřebujete více updatu ke hrám - tak najdete zde : New Game updates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Lidi prosim o radu.stahnul jsem a vypalil fable3.hra my nejde spustit tak jsem stahnul ten update ale ani jeden co mi podle media id naslo my nejde.jine hry jako AC:R nebo nove halo a gow3 my normal jdou.fable je ap25hra,funguje ten update stejne jako na xgd3 hry???dik za odpoved

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak co lidi poradi nekdo??fable jsem stahnul este jednou projel pres abgx360 vse ok.pak jsem to vypalil ale nejde to.ani s updatem .ja us nevim prosiiiim pomoc.
Pokud máš novej dashboard a silent update tak to nespustíš ani kdyby jsi byl kouzelník. Fable 3 má ochranu AP25 a momentálně nejde žádná hra s touto ochranou..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty jo lidi uz jsem z toho fakt na prasky... mam LT 2.0, k tomu mam vypalovacku na vypalovani XGD3, vypalim to podle navodu v IMGBURN, vezmu flashku, nahraju podle media-id na ni updaty a neco jede neco ne... Konkretne DARK SOULS, GoW 3 nejedou. Zkousim ruzne updatovat, a fakt nevim co s tim )))-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ja jsem zatim nic nevyresil, Delam vse podle navodu, hru sice spustim a jde mi, ale po chvili se stejne xbox samovolne restartuje at hraju z HDD nebo z DVD. Zvlastni je ze mi hry spustit jdou ale po case se proste vypnou a to i bez pouziti flashky a tohoto navodu, nedela to same i nekomu jinemu? Jen u starsich her jakko jak black ops se mi napise hlaska ze disk je necitelny. Nefunguji mi hry NFS The run, fifa152, nhl12, MW3, GOW3 ,ale Driver SF mi jde napr. bez problemu. Netusite cim by to mohlo byt? Mam PHAT Arcade - Jasper, verze dash 13604. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
skus to stou flaskou taky mě ty nove hry bezt flasky nejelei a kdyz si tahuju updaty tak mě jede nfs run,mw3,bf3,gow3,assasinc red revelation,forza 4,proste bomba akroat hraco jsem nerozjel takLA.norie :(

No prave ze mi to dela to same i s flashkou i bez flashky, vtom je ten problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

LEE musis najit ten spravnej update na te strane mas vic updatu a ne vždy každemu jede ten nejnovějši mě třeba převážně fungujou ty staré a cod black OPS je myslim ap 25 hra nekde sem cekl ze jedna z her co nejde rozjet ale jinak ty dalsi hry jdou bez problemu je to jen o trpelivosti zkouseni updatu nebo skus stahovat z www.gamestorrents.com tak stahuju ja a ty hry jdou updatnou vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
LEE musis najit ten spravnej update na te strane mas vic updatu a ne vždy každemu jede ten nejnovějši mě třeba převážně fungujou ty staré a cod black OPS je myslim ap 25 hra nekde sem cekl ze jedna z her co nejde rozjet ale jinak ty dalsi hry jdou bez problemu je to jen o trpelivosti zkouseni updatu nebo skus stahovat z www.gamestorrents.com tak stahuju ja a ty hry jdou updatnou vsechny

Jasny chapu jen nemam problem co ostatni tak nevim jestli to pomuze, protoze ja sem myslel ze ten update je jen na rozjeti hry coz muj problem neni, uz sem zkousel vice updatu a zatim nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu