Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak rozjet hry XGD3 když je hláška "Unreadable disc" - způsobeno tichým update


toro

Otázka

Převzatý návod ze share-fora . Mělo by zde být vše co k tomu potřebujete :

1) Stáhněte si balíček Updatů zde : >>DOWNLOAD<<

2) Archiv rozpakujte někde na váš pevný disk

3) Běžte do složky a spusťte applikaci Horizon.exe

4) Běžte do záložky tools a potom Device Explorer

4) Připojte USB Flashku ( naformátovanou v xboxu na FATX ) k PC a Horizon si jej sám načte ( měl by)

5) Vyberte si cestu kam soubor vložit a dejte Inject New File ( do Contents)

6) Flashku vložte do Xboxu a restartujte

7) Po spuštěni Dashboardu ješte vymažte Cache

Poznámky:

- je dosti možné že budete muset vymazat cache po každém spuštěni xboxu!!

- pokud potřebujete více updatu ke hrám - tak najdete zde : New Game updates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Pokud máš tichej update nebo poslední dash a LT+ 3.0 stačí hry projet v posledním abgx 360 na autofix lvl 3 a vypálit pomocí ihas mechaniky. V podstatě můžeš i pomocí běžný mechaniky ale pak zapoměň na live a na hraní z hdd, na live bys dostal banán a když hru nainstaluješ na hdd tak ti bude padat nebo nepůjde vůbec protože obyčejná mechanika nezvládne vypálit kompletní obraz ale jenom cca 97%. Když budeš hrát rovnou z dvd, hra by měla běžet korektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

somos kterou hru nemuzes rozjet bud je to AP25 a nebo skus vic updatu stahnout a cache vubec mazat nemusis ja ho taky nemazu delam to tak ze skusim jeden updaty kdyz nejde tak flashku zpatky do pc a v horizontu ten update smazu a skusim jinej a takhle to dělam dokud se hra nerozjede forza4 mě treba jela az na 8 update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lepší spíš bude zjistit si Media-ID přez program Iso2God a stačí ti stáhnout jeden update, který bude správný ;) Pokud jsi hru projel v Abgx 1,6 tak hru na LT 2.0 nespustíš...

Pokud jsi hru v Abgx 1,6 neprojel a hra ti s updatem nepůjde, budeš muset xbox přeflashovat na 3.0 nebo si nechat udělat RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No pokud máš flash 3.0, je zbytečné dávat do xka nějaké updaty. Abgx 1.6 ti sám do hry vloží potřebná data ke spuštění hry.

I když jsi vše udělal dobře nemusí ti to jít. Předpokládám že na Ihas jsi to nevypaloval, takže se hra mohla špatně vypálit, nebo mohlo být DVD špatné...

Občas se mi to taky stane, v tomhle případě bych doporučil stáhnout znova hru, znova projet v Abgx 1.6, zkontrolovat ImgBurn jestli ho máš dobře nastavený na truncate metodu vypalování a zkusil znovu vypálit. Pokud to nepomůže budeš muset koupit Ihas vypalovačku, čemuž se stejně v budoucnu asi nevyhneš...

Ještě bych upozornil na novou situaci na xbox live.. http://console-forum.net/tema/138509-db-2-0-14717-0?p=1222025#post1222025

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pravě že mam i Ihas mechaniku s burnmaxem ktery mi tam udelal Romik :( jinak dělá mi to už ale u 3 her a to nft the run KoA a rayman to už je divne ne? tu jsou screeny na to jak mam nastavene abgx a jak jsem jim projel vypalenou hru http://www.stooorage.com/show/1080/5613077_scr1.jpg

http://www.stooorage.com/show/1080/5613079_scr2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo že update je blbost mi bylo už řečeno delal jsem to spiše ze zoufalosti no na verbatimky samozřejme MMK-003 mam i tohle jsem zohlednil ale nevim kde jsou vyrobene to najdu kde? jo a zmoušel jsem hru co jde kamaradovi na 3.0 flashi paleno no tim starym zpusobem overburn co mu jede normalne a mi nejde to je divne ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozusim spravne ze tittle update je jenom na offline hrani?? Na livu si snim nezahraju ne?

Mam lt2.0 a vypaloval jsem battlefiled3 pres ihas , neslo spustit , tak jsem pouzil title upadete ( u bf3 jsem nasel jenom 2 tittle upadte) vsechno v pohode , kampan bezela. Chci se pripojit na live pres bf3 a chce to po me update na bf3 , pritom je uplne stejne velky a myslim si ze mozna i stejny . tak ho stahnu a vyskoci hlaska Unsuported Disk . Tak mi zbyva jenom smazat novy update a dat tam ten predtim abych aspon mohl spusit bf3 v rezimu offline .

Je nejakej reseni jak sprovznit online???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Převzatý návod ze share-fora . Mělo by zde být vše co k tomu potřebujete :

1) Stáhněte si balíček Updatů zde : >>DOWNLOAD<<

2) Archiv rozpakujte někde na váš pevný disk

3) Běžte do složky a spusťte applikaci Horizon.exe

4) Běžte do záložky tools a potom Device Explorer

4) Připojte USB Flashku ( naformátovanou v xboxu na FATX ) k PC a Horizon si jej sám načte ( měl by)

5) Vyberte si cestu kam soubor vložit a dejte Inject New File ( do Contents)

6) Flashku vložte do Xboxu a restartujte

7) Po spuštěni Dashboardu ješte vymažte Cache

Poznámky:

- je dosti možné že budete muset vymazat cache po každém spuštěni xboxu!!

- pokud potřebujete více updatu ke hrám - tak najdete zde : New Game updates

Ahoj. Potřeboval by jsme poradit. Mám stejný problém jako většina lidí s MW2 a BO. Zkusil jsem použít návod, který zde máte vypsaný ale stejný problém.

1. stáhl jsem balíček, který obsahuje HORIZON.

2.,3.,4 krok bez pomentare

4a, flashku (4Gb) jsem naformatoval pres Xbox na potrebny format.

flashka se v HORIZONU normálně načetla.

- ted jsme si nasel ISO soubor, ktery jsem stahl a pres ISO2GOD V1.3.6-3 a nasel si media ID stazene hry. Poté jsme ID nasel na strankach, na ktere odkazujete a odtud stahl. Jak pro MW2 tak BO jsem tam našel shodujici MEDIA ID.

5. vybral jsem cestu k flashce. ( vzdy se to zkopirovalo do podslozky "update..." )

6. flashku jsem dal do xboxu a vypl jej..

7. po opětovném zapnutí a smazání cache se opět načte chybove okno.

HRU NEMÁM ULOŽENOU NA HDD.

přehlédl jsem něco?

DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ Pekný den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau potřeboval bych poradit, včera jsem si chtěl zahrát tcgrfs, chtelo to update ktery jsem udelal a všechno jelo vpohodě. Dneska když jsem zapnul xboxi a chtěl spustit hru tak xbox vyrokoval unrecognized disc, zkusil jsem dát hru jinou na kterou to nikdy nic nepsal BIA:hh chytla se hned ale během hraní háže tu samou chybu,nhl 12 žádnou chybu neháže tak je problém v tom updatu? Jinak mechanika je nová i s flashem. Pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu