Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Corrupted Profile


Sk1X1

Otázka

Zdravim. Mam menší problém. Dnes jsem zapl xbox a koukám, avatar není, 0G (savy ale nejspíš fungují). Tak jsem se odhlásil a na obrazovce pro přihlášení už avatar i všechny G jsou. U profilu mam ale napsáno pořád Corrupted profile a při přihlášení se mi profil s G a avatarem někdy načte, někdy ne.

Mam Xbox Arcade LT+ 2.0, na live jsem byl dvakrát, naposled se mi tiše updatla konzole a nemůžu hrát nový XGD3 hry. Teď jsem ale týden v pohodě hrál originál Skyrim a dnes mi naběhl takhle ten profil. Jde to nějak spravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim. Mam menší problém. Dnes jsem zapl xbox a koukám, avatar není, 0G (savy ale nejspíš fungují). Tak jsem se odhlásil a na obrazovce pro přihlášení už avatar i všechny G jsou. U profilu mam ale napsáno pořád Corrupted profile a při přihlášení se mi profil s G a avatarem někdy načte, někdy ne.

Mam Xbox Arcade LT+ 2.0, na live jsem byl dvakrát, naposled se mi tiše updatla konzole a nemůžu hrát nový XGD3 hry. Teď jsem ale týden v pohodě hrál originál Skyrim a dnes mi naběhl takhle ten profil. Jde to nějak spravit?

Na live - v xboxu máš funkci RECOVER GAMERTAG .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na to jsem koukal, ale nedostanu rovnou ban díky tomu tichýmu updatu? Zkoušel jsem po něm hrát MW3 a až potom co zahlásili, že to je nepodporovaný disk, jsem zjistil, že proběhl ten update

edit. Tak teď jsem zkusil spustit Skyrim, hra se pustí, ale při kliknutí na Continue mi to napíše, že mám stáhnout update :-/ a když dám jen Load, tka se konzole zasekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu