Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nedaří se mi vypálit hry, prosím o pomoc


gulon

Otázka

Zdravím lidi,

už druhý den se marně snažím vypálit hry na xbox 360 slim - flash mám nejnovější. Přečetl jsem si příspěvky co tady jsou ale nic, tak se chci zeptat jestli někdo nemáte nějaký tip.

Používám ImgBurn (nejn.verze) a abgx360 (nejn.verze).

1) Iso hry vždy projedu abgx360

2) v ImgBurn dám vypálit .dvd soubor - vždy na Verbatim DVD+ R DL rychlostí 2x, vše proběhne OK, ale když dám hru do xboxu tak mi to napíše unrecognized disc

- stahuju region free hry

Budu rád za každý tip.

Dííky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jaký hry vypaluješ? seš připojenej na live? Před nějakou dobou proběhl tichý update dae.bin v konzoli prostřednictvím xbox live. Tzn bez tvého vědomí se nainstalovala jakási aktualizace znemožňující spouštění všech AP25 her (nejnovější XGD3 hry mají taky AP25 sektor) a nejspíš proto ti to vyhazuje tohle hlášku. C4eva již vytváří novej flash kterej kompletně pokořil ap25 ochranu takže až vyjde flash tak nechat přeflashnovat, hry projet novým abgx360 (na tom c4e taky dělá), přepálit a hotovo. Již nikdy více, alespoň než mrkvosoft vymyslí další ochranu. Do té doby můžeš zkusiti tohle http://console-forum.net/tema/133883-jak-rozjet-hry-xgd3-kdyz-je-hlaska-quot-unreadable-disc-quot-zpusobeno-tichym-update?p=1189842#post1189842

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu