Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s vypalováním XGD3


Vinie

Otázka

Zdravím,

nedávno jsem flashoval na LT 2.0 a začal jsem tedy s XGD3 hrami. Jenomže z koupených dvd se mi podařilo vypálit jen jedno (AC:R). Mám i flashnutou iHAS224 na iX burner max. Vypaluji na Verbatim MKM003 (nevím jaký "made in" - vyhodil jsem ten obal na kterým to je, protože jsem nevěděl, že je mezi nimi nějaký rozdíl) rychlostí 4x se zapnutým "OPC" a dále zapnutými "Force Hyper Tuning", "Online Hyper Tuning" a "SmartBurn". OPC před každým vypálením mažu. Buffer jsem zvýšil na 512. Přesto mi ImgBurn 2.5.6.0 vyhodí v průběhu vypalování chybu. Na pc během vypalování nic nedělám. Dělám něco špatně? Nebo mám něco špatně nastavené?

V podstatě jsem se řídil tímto návodem.

Předem děkuji za jakékoliv nápady a zkušenosti ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Kdyby jste sledovali dění kolem X360 tak by jste věděli odkad vítr fouká...Tady na fóru je o tom taky spoustu napsáno ;) Nic nepalte a cekejte na noy ABGX + FW LT 3.0.PA

Dík za radu k ničemu ;). Forum samozřejmě čtu, hraju offline a změna tabulky se mě netýká. Hry mi normálně jdou, když už se vypálí. Navíc kdybys pozorně četl, tak víš, že sem psal, že mi to nejde ani vypálit, chybu mi to hází už v PC v průběhu vypálení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu