Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Služba nedostupná ve vaší zemi...


nabijecka

Otázka

Již po několikáté se mi objevila tahle hláška, existuje nějaký způsob, který by mi umožnil spustit tuhle službu v ČR?

Můj druhý dotaz je k profilu, xbox mám kupovaný starší a zbyly na něm nějaký ty profilo po předchozím uživateli, vím akorát že byl cizinec a v Čr byl jen krátce a prodal mi zde ten xbox, jakmile se připojím na profil, který na xboxu zbyl pak mám už jen na xbox live silver několikrát více možností co dělat ať už od sledování všech seriálů filmů, hudby apod. Jakmile se připojím na live z mého účtu, tak tyhle možnosti nemám a profil mám značně ochuzen, můžete mi poradit jak bych mohl ten svůj profil "posunout na stejnou úroveň" ?(PS oba profily mají základní typ účtu-silver)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jediny sposob ako pouzivat dane sluzby je pravdepodobne proxy v zahranici (napr. v USA) kde su sluzby podporovane... samozrejme musel by si to routrovat cez PC, a zohnat proxac nieje lahke (najjednoduchsie je si to platit) - otazka znie aka kvalitna linka to bude a ci ti to za to stoji

cesky xbox live nema tieto sluzby ani v dashboarde

uk/us ucty maju sluzby v dashboarde, ale nefunguju kvoli tvojej ceskej IP adrese, okrem toho, tie filmy/sluzby su dost drahe a samozrejme na dabing/titulky mozes zabudnut ...

silver ucty su zdarma online ucty, mozes platit poplatok a mat gold ucet (u nas dolezity hlavne pre hranie hier online, skorsi pristup k demam - gold exclusive, v zahranici napr. ovladanie filmov apod. hlasom cez kinect atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok, takže měnit tu ip teda nebudu, jenom mě právě zaujalo, že ten uk/us účet by v čr neměl fungovat ale funguje, takže si můžu najet normálne do hudebních/filmových knihoven a dívat se na videoklipy, pouštět písničky, jenom na filmy mám jen trailery...... na mém účtu, který jsem vytvořil tady v ČR vůbec takové možnosti nemám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu