Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Teploty


MEGIl_

Recommended Posts

Zdravím, zajímalo by mě, jaké mají Vaše Xka teploty cca po hodině hraní a víc..

Já mám nastavenej Fan na 65% a teploty:CPU +-35C,GPU +-47C,paměti +-45C,Case 21C.

Mám revizi Jasper bez úprav chlazení. Tyhle teploty jsou hned po vypnutí Forzy 4, dá se říct, že při procházení dashe mám větší teploty než při hraní her, zajímavý..

Nedokážu si představit jaké teploty byly, když jsem neměl FSD a Fany se nastavovaly automaticky.. Chlazení nebylo skoro nikdy ani slyšet.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis mit RGH aby si teploty videl ... jsem zjedavej na revizi Falcon + az zapojim Whisper legacy.

Jinak co se tyka chlazeni a teplot pry se doporucuje si tam dat lepsi pastu ,ktera se cenove pohybuje okolo 250-300 kc.

Jsou ruzne druhy.A pak se da na bilou krytku ,ktera je mezi zakladnim chladicem a gpu a cpu plech !!

Zakrije to komplet gpu a cpu.Ma to za nasledek ,ze kdyz se Gpu a cpu ohreje tak ta teplota jde hned z konsole ven a podle screenu co jsem videl.

Ma ten typek o dost nizsi teploty. Docela jinak zajimavy na Falcon revizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu