Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

umístění xboxu


Mpik

Recommended Posts

Zdravim, doteď jsem měl xbox v obýváku na televizním stolku, ale koupil jsem si svojí tv, kterou mam v plánu si dát k sobě do pokoje, na zeď pomocí nějákýho držáku např http://www.drzakyastolky.cz/drzakyastolky-cz/eshop/0/0/5/158-BRATECK-WA3DS něco takovýho... No, a nastává mi otázka, kam umístit xbox a hlavně taky kinect (kterej musí být v nějáký minimální výšce a bejt pod televizí) . Nejradši bych měl xbox "na stojáka" . Ale nějak mě vubec nenapadá jak to vyřešit. Jestli nějákou poličkou nebo stolek, kdybych měl koupit ještě tv stolek jenom kvůli xboxu, tak zase trochu ztácí smysl ten držák na zeď... zas na druhou stranu do budoucna budu ještě přikupovat další zařízení třeba blu ray přehrávač, takže by ten stolek nakonec nebyl asi uplně od věci, nevím, mam teď takový dilema kolem toho prostě :D ... Tak se chci zeptat, jak máte vy řešený tyhle věci ohledně xboxu a tv? Uvítam jakýkoliv tipy, rady, nápady. Předem dík

EDIT: ještě bych doplnil, že mam starou verzi xboxu FAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A aky velky mas ten TV? Idealna vyska TV by mal byt stred obrazovky s vyskou oci (sediaceho cloveka). Samozrejme, ze pri hrani postojacky (Kinect) je to zas ine. Takze najst kompromis...

No vidíš, to je třeba další věc, co jsem nevěděl, jaká je ideální výška při umístění tv takhle na zeď... Když máš stolek, tak tam to neovlivníš, ale v tomhle případě si to můžu pověsit kam budu chtít žejo... TV má úhlopříčku 42" (107cm) a sledovat budu převážně asi z postele, takže v leže a v sedě taky teda no... Když mam televizi teď v obýváku na tom stolečku, tak to je pod úroveň očí v sedě, chtělo by to určitě trochu výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne mam Kinect tak cca 2 plus neco malo metru nad zemi a je to uplne v pohode... Sam merim tak 195cm a kdyz sme dva, tak je to akorat... De to v poradku i ve dvou s dcerou - ta ma tak 1,2m... Vysledkem je, ze staci tak 1,5metru pred TV a vsechno je jak ma.... Lidi, neberte ty predsudky tak vazne... dulezitej neni uhel, dulezita je vzdalenost, kterou ste schopni mezi cockou a vama vytvorit :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu