Jump to content
  • 0

US či CZ acc?

Chronicze
 Share

Question

V pátek se mi dostane tento skvost ve Slim verzi a tak se Vás chci zeptat jestli si mám udělat acc jako US nebo normálně CZ ? Já jen že aby prostě u nás něco nefungovalo a tak.Nějaké dobré rady do začátku? (Fórum s tutiriálama atd jsem si už pročetl 8) ) . Ale povim Vám že se na něj nemůžu dočkat :). Budu tam mít Forzu 3 a Crysis 2 :D . Poté plánuji GoW 2,3 8)

Děkuji za odpověd.

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Tak účet je určitě lepší US, mám US i CZ a je to opravdu velký rozdíl, hlavně v tom, že mohu koukat na pořady od microsoftu, na recenze her, ukázky na filmy, poslouchat hudbu....... Jen jak vytvořit přímo ten US účet nevím, konzoli jsem zakoupil rovnou s ním (CZ účet nemá nic z toho co jsem vyjmenoval)

• 0
Tak účet je určitě lepší US, mám US i CZ a je to opravdu velký rozdíl, hlavně v tom, že mohu koukat na pořady od microsoftu, na recenze her, ukázky na filmy, poslouchat hudbu....... Jen jak vytvořit přímo ten US účet nevím, konzoli jsem zakoupil rovnou s ním (CZ účet nemá nic z toho co jsem vyjmenoval)

Ahá tak to díky za info. Se teda v pátek pokusim nějak to pokoumat. A to se vytváří někde na webu nebo mi to přímo xbox nabídne(vytvoření účtu)?

Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti :(

• 0
Na tomhle odkazu máš popsáno jak ho vytvořit případně jak vytvořit právě ten US účet. http://myego.cz/item/xbox-live-gold-account-jak-si-zalozit-a-levne-zaplatit-ucet/category/xbox-360/group/hry

dík moc,super návod :) . Akorát nevíš přímo nějakej postcode pro USA? Zkusim něco pohledat :D