Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

US či CZ acc?


Chronicze

Otázka

V pátek se mi dostane tento skvost ve Slim verzi a tak se Vás chci zeptat jestli si mám udělat acc jako US nebo normálně CZ ? Já jen že aby prostě u nás něco nefungovalo a tak.Nějaké dobré rady do začátku? (Fórum s tutiriálama atd jsem si už pročetl 8) ) . Ale povim Vám že se na něj nemůžu dočkat :). Budu tam mít Forzu 3 a Crysis 2 :D . Poté plánuji GoW 2,3 8)

Děkuji za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak účet je určitě lepší US, mám US i CZ a je to opravdu velký rozdíl, hlavně v tom, že mohu koukat na pořady od microsoftu, na recenze her, ukázky na filmy, poslouchat hudbu....... Jen jak vytvořit přímo ten US účet nevím, konzoli jsem zakoupil rovnou s ním (CZ účet nemá nic z toho co jsem vyjmenoval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak účet je určitě lepší US, mám US i CZ a je to opravdu velký rozdíl, hlavně v tom, že mohu koukat na pořady od microsoftu, na recenze her, ukázky na filmy, poslouchat hudbu....... Jen jak vytvořit přímo ten US účet nevím, konzoli jsem zakoupil rovnou s ním (CZ účet nemá nic z toho co jsem vyjmenoval)

Ahá tak to díky za info. Se teda v pátek pokusim nějak to pokoumat. A to se vytváří někde na webu nebo mi to přímo xbox nabídne(vytvoření účtu)?

Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na tomhle odkazu máš popsáno jak ho vytvořit případně jak vytvořit právě ten US účet. http://myego.cz/item/xbox-live-gold-account-jak-si-zalozit-a-levne-zaplatit-ucet/category/xbox-360/group/hry

dík moc,super návod :) . Akorát nevíš přímo nějakej postcode pro USA? Zkusim něco pohledat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu