Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ahoj poraďte jak vypálit hru která mi píše v Clone CD že médium je menší než hra.


kamulda

Recommended Posts

dám do mechaniky normálně dvouvrstvé DVD a spustím program Clone CD uz jsem takto vypálil deset her a bez problémů, ale teď u novinek Assasin nebo Lego Herry Potter mi to píše že volné místo na mediu je 8160MB a hra že je velká 8400 plus minus a že se nevleze na DVD jestli přesto chci vypálit a zapisovat až do konce. Poraďte prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že jsem to slétl očima a pokud nejsem Lama což ale asi jsem tak jsem pochopil že tuto možnost můžu využít ale taky nemusím. Jako že to jde vypálit i normálně jak jsem dělal doteď akorát s tím že v budoucnu by mě to mohlo mrzet ( kdybych se připojil k xbox live. Jde mi o to že nechci investovat do nové vypalovačky. Děkuji za trpělivost kterou se mnou máte. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu