Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Hard Drive 250GB Slim spojení s PC


kkuukkiiss

Recommended Posts

Na Slima žádnej kabel nepotřebuješ. Otevři si počítač a připoj ho jedním kabelem od zdroje a druhým ze SATA řadiče. Pokud nemáš volnej ten SATA kabel tak to připoj třeba místo CD. Pokud nemáš v počítači zaplý AHCI tak te dělej raději při vypnutým PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyť to je tenhle kabel ne? http://www.xbox.com/en-us/live/transfer jak jinak dostanu filmy, muziku, fotky... atd do xka? jde to pres flashku? zkousel jsem to ale zadnej program mi snad nepodporuje presun formatu jpg napr.. nevim jak to udelat :-p

to je kabel na starej FAT HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám právě noťas takže ho asi težko otevřu a seknu to přes sata ale mam tu z boku sata, takže to bude fungovat jen když koupim sata kabel? to je asi jenom na externi hdd co? ktery maj svy napajeni.. slim hdd bych na to asi nijak nedal pokavad bych nemel zdroj nekde vedle zapojenej.. sem asi v prdeli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oukej dík, to je pecka, asi ho hned koupim, jen pro ujasnění, koupim ho připojim do noťase a na slim hdd a pak tam přes jakej program dam např muziku , fotky,filmy, i když jsem slyšel že filmy tam nejdou natahnout. popřípadě jestli by to tak nešlo jen obyčejně přes naformátovanou flasku, jde mi o program kterej zkousne fotmaty jako jpg atd... horizon to nezvlada buffalo taky ne.. tak nevim.. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to Ti asi neodpovím. Co jsem zkoušel tak 1080p mkv filmy hrajou přes DLNA server ze sítě (mělo by to jít i přes MCE) ale trhaně takže pro mně nepoužitelný, fotky jdou a muzika asi taky. Z HD nebo flashky jsem to nezkoušel. HD formátovaný NTFS to nevidí takže snad FAT32 nebo FATx jo. Snad Ti to řekne někdo jinej. Ale žádný multimediální přehrávač to asi nenahradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu