Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě PS3 a vydání PS4...prosím pomoc.


martymor

Otázka

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Mappleton Ne , ,,ve hře by byla i nějaká jiná značka,,,, Kdo ví ,co bude za dva roky,jestli nepřijde někdo do kvarteta a ukáže to Sony ,Microsoftu nebo Nintendu ,,jak se mají dělat konzole,,,,,, Jen si vezmi ,že nová hra od Ubi... nebude pro PC ,jen kvůli pirátům I AM LIVE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Skunk ,,, Ahá , já jsem zapomněl ,že tenhle web je formální ,,, hahhaahahh

Vytahovat na mě gramatiku hahahah Díky, fakt jsi tě musím objednat na Garden party hahah ,,.

Headset mám a pokud ho má menšina lidí ,tak je faktem,že se to pomalu začíná rozrůstat ,ale pořád jen legálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak díky za odpovědi, napište prosím argumenty pro X360/PS3. A na PS3 nejde pirátit? Já nějaký hry na internetu viděl.

Díky za odpovědi.

Netuším, jestli se to v tom hloupém spamu ztratí, ale za pokus to stojí.

V dnešní je prakticky jedno, jakou konzoli si koupíš. Chybu neuděláš ani s jednou. Graficky jsou víceméně stejné, ostatní vlastnosti také. Na čem záleží jsou exkluzivní hry. Zde se podívej na net a rozhodni se, které se ti líbí víc.

Pirajdy na PS3 jsou bez problémů do FW 3.55. Takovou konzoli ale novou už neseženeš. Novější sice také jdou, ale je to složitější a stojí to docela dost. IMO ale když nakupuješ hry chytře, dají se sehnat docela levně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

witaHavr: ty si ♥♥♥♥♥ až to bolí tady děláš chytrýho přitom nevíš ani co to je CD/DVD romka a máž hemzi jak chuj. XBOX JE NEJLEPŠÍ ty ubohá hlavo , to že si xko koupíš od cikánu na skladce a nefachá ti neznamená že je na ♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥e !!! Všechno co si tady napsal si skopiroval od nějakýho ♥♥♥♥♥a a přitom nevíš co to je hack trotle a seš takovej ♥♥♥♥♥ že tě nenapadne ani zmenit pismo aby si nevypadal jak uplnej kreten! A už sem radši nic nepiš nebo si uděláš ještě vetší ostudu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koukám , že se tu rozjela pěkná debata :) každá z těch dvou konzolí má svoje pro a proti , řekl bych , že je kravina se ptát která je lepší , každému totiž sedne něco jiného . Nicméně obě jsou fajn a nejlepší je mí asi obě :D já jsem si vybral PS3 protože jsem prostě věrnej značce a taky na ní vycházejí tituly jako GT5 , ostatně kvůli tomu jsem si ji pořídil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu