Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě PS3 a vydání PS4...prosím pomoc.


martymor

Otázka

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Tak já být tebou ,nečekám ještě na PS4 , je moc brzy,,, Informace nejsou ,které by měli potvrdit příchod nové konzole.

Pro Zábavu ,bych si pořídil ps3 a potom následně PS4 .

Ps4 by měla vyjít tak do dvou let ,což si myslím,že je dost dlouhá doba na čekání nové konzole ,nemyslíš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně tak, než vůbec konzoli oznámí pak než jí vůbec zařadí do prodej v EU a ČR a než jí pořádně doladí, vychytaj to je další doba... A sečteno, podtrženo plnohodnotná PS3/X720 tu bude tak až za čtyři ( Kdoví jestli) roky... Takže nevidim důvod si PS3/X360 nekoupit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Skunkcz ,,, hahah Rozesmál jsem mě, to nikdo pořádně nedokáže hahhahahah .

Vždyť kvůli hráčům jako jsi ty a ostatním Xboxářům zastaví jednou PC průmysl ,,, Čekám jen , kdy nějaká vývojářská firma Prohlásí do světa,že nebudou tvořit hry pro PC a Xbox 360 ,kde je největší pirátství ,,,, Víš jaký je pocit ,si koupit Hru v Obchodě ? haha hmm, asi ne ,,,, Zase nevím ,jaký to je pocit si Hru stáhnout a vypálit ji ,,,,, ,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

martymor Jde to taky i PS3 ,jenže není to tak rozvinutý jako na X360 ...

A navíc japonci ,to řeší skvěle ,,, xbox dostane Ban ,takže online hraní je ztraceno .. samozřejmě to platí i pro PS3 ,ale než bude PS3 na takové Úrovni jako je ted x360 .Tak počítám ,že vyjde nová PS4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PS3 je o originalitě, originalní tvar, orignialní hry ktere kupuješ s pocitem potěšení a važiš si jich,vyměnuješ s lidmi ktere poznaváš a pak s nimi nekolik let hraješ multyplayer atd... a spousta čechu co hraje z headsetem BF3 a BBC2 no proste pecka!Ano na PS3 je JB a CFW ale to skoro nikdo nepouživa :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Skunk ,, hah Těžko se mi chce věřit,že ty a Kráme ,se hodíte k sobě hahahahah ,Podle mě , si koupí Xbox jedině ten ,který nemá peníze na Hry .... Koupí dvd 8.7gb HAH A už jen hledá torrenty,,,,,, ( mě je jedno ,jestli umím psát nebo ne,protože česky jsem se naučil před 2lety ,,, Jsem totiž angličan . Otec je sice Čech ,ale nikdy mě nenutil učit se česky,,,) ,,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu