Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 4GB nebo 250GB


xnickers

Otázka

Ahoj, v xBoxech se nevyznam, a tak se chci zeptat, co mi poradite koupit si xbox + kinctem 4Gb nebo 250Gb?Před nedavnem jsem si koupil externi disk s velkou kapacitou a tak se chci zeptat jestli se to da nejak napojit na xbox misto original HDD, nebo je nutny nejaky specialni externi disk?nebo jen original tam funguje?a když se rozhodnu pro 4Gb a budu hrat hodně z DVD tak je tam riziko že se mi rychle pokazi mechanika?Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Čau, no pokud hodláš hrát hry přes Kinect(máš zájem) tak ti asi nic jiného nezbyde než vzít 4GB :D. Externí disk jde naformátovat aby fungoval jako ukládací zařízení. Když budeš hrát z DVD tak se ti asi dřív pokazí mechanika ale zároveň to bude o hodně hlučnější(čtení disku) a místy se třeba zasekne hra nebo bude dlouho načítat.

Já osobně mám s 250gb a nestěžuju si, hry instaluji na HDD a je krásné ticho a plynulost když nemusí makat mechanika :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu