Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hdmi


boris32

Recommended Posts

Samozřejmě si kup lepší kabel!!!Tak za 500,-Kabel máš na pořád a rozhodně to neni mrtvá investice.Sama jsem měla kabel za 150,-a dělalo mi to opravdu u některých her horší obraz.Jakoby takové zrnění.Po doporučení kámoše jsem koupila kvalitnější.Obraz byl v poho u všeho!!!

Nevim na čem petanek hraje,ale já mám tv 127cm a ten rozdíl je sakra znát!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě si kup lepší kabel!!!Tak za 500,-Kabel máš na pořád a rozhodně to neni mrtvá investice.Sama jsem měla kabel za 150,-a dělalo mi to opravdu u některých her horší obraz.Jakoby takové zrnění.Po doporučení kámoše jsem koupila kvalitnější.Obraz byl v poho u všeho!!!

Nevim na čem petanek hraje,ale já mám tv 127cm a ten rozdíl je sakra znát!!!

Je vidět že máš asi peníze na rozhazování,ale neraď blbě ostatním . Já mám kabel za 90 kč a i jiní mají levné kabely naprosto bez problémů.Zapojení je individuelní a tobě to zrovna nešlo . To ale neznamená že to nepůjde všem !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 40" tv a kabel za 100,- a vse naprosto OK. A neboj se, uz jsem mel v ruce hdmi kabely za x stovek, ale nikdy jsem nepoznal rozdil... Samozrejme, muze se stat, ze jsi mela vadny kabel, ale to se muze stat i u kabelu za 1000Kc, takze reklamace a vymena za novy... Davat 500Kc za kabel? Hloupost... Ale pokud nevite co s penezi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrnění, nebo šum přes HDMI je holý nesmysl. HDMI je digitální přenos obrazu, v případě chyby přenosu se v obrazu objevují čtverečky, popřípadě zásek obrazu. Pokud jsi viděla zrnění, je to jen tvůj subjektivní pocit. Teoreticky se po nekvalitním kabelu může přenášet jakákoliv interference (elektromagnetické vlnění "rušení") a ovlivňovat TV, ale opět by se to projevovalo výpadkem paketů a rozkostičkováním obrazu.

Takže asi náhoda, nejspíš meteorit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem měl kabel za 100kc po 3měsících se mi na obrazovce začaly objevovat tečky hlavně v menu myslel jsem že mi odchází konzole a naštěstí jsem se dostal k dražžímu kabelu a hle vše je najednou ok ale je také možné že jsem dostal vadnej kus kdo ví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu