Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Černá obrazovka po připojení na TV


tommycze

Recommended Posts

tak tu pridal jeden typek po anglicky samozrejme 26.decembra nejaky navod ale vobec nerozumiem co je hit b b/c

I think I got it! I have been trying all these fixes today and several other days, and got no where. The original reason was because I have never updated then it was because I was more updated than the fixes. Here is what I did to get it to work

Turn on console and controller- let it boot wait at least a 30-45 count.

hit b- b/c it wants me to load a profile, but I don’t want to do that-

Then UP 1 time

Right 1 time

then a, & pause, a, & pause, a, & pause, a, & pause, a, & pause (that is 5 A’s with a pause between each one).

I then went DOWN 2 times and pressed A.

Instantly I could see again. I had to do a double take to make sure I wasn’t dreaming but as soon as I saw it and it asked to save I said YES! I only figured it out b/c I used other cables to find my way into the system area I needed to be in then turned it off connected to the HDMI again and followed the same path (I wrote it down) if this doesn’t work I suggest using another way of connecting to figure out what you have to do to get to the right screen. Good Luck to you all!

tu je cela ta diskusia

http://corpocrat.com/2009/11/06/fix-xbox-360-display-mode-not-supported-hdmi-problem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli mam novy dash nekdy v listopadu sem ho preflashovaval takze nejspis jo , ja myslim ze mas zmacknout b protoze xbox chce aby ses prihlasil na nejakyho uzivatele tk aby si to okno zavrel ale je to nejak divne napsany . A moc funkcnosti toho postupu neverim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate komponentny kabel (tiez je HD, alebo este VGA)? Ci by to spustilo na TV. V konzole mate nastavene ake rozlisko? 720p, 1080p, alebo? Skuste to dat na nejake nizsie, 576p, alebo 480p.

Obycajnym AV kablom (pribalene ku konzole) vam ide?

Zdravím.

Jsem zde nováček a rád bych se podělil se svými zkušenostmi s tímto problémem.

U mě podobný problém nastal při koupi nové konzole, kdy jsem jí připojoval k Full HD TV za pomocí komponentního kabelu.

Hned první hra kterou jsem chtěl takto hrát mě počastovala hláškou ohledně obnovovací frekvence, že potřebuji nastavit 60Hz z mých původních 50ti Hz.

Kolega nahoře však píše, že používá kabel HDMI. Otázkou zůstává jakou verzi - 1,2? 1,3? 1,4?

Osobně si myslím, že je to v použitém kabelu.

Zde odkaz http://www.digilidi.cz/neni-hdmi-jako-hdmi kde se dozví něco těchto kabelech, kde je jasně napsáno, že použitý kabel je zásadní záležitostí.

Snad to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Vím, že toto téma je už delší dobu neaktuální, ale pokud by mi někdo napsal nějaký způsob jak problém vyřešit, tak bych byl moc vděčný. Hral jsem jako normálně a najednou černá obrazovka a od té doby jen "není podporováno" :-( Předtím se mi občas stalo, že obrazovka černě problikla při hraní a po chvíli se zase rozjela, tak je to možná chyba hardware, ale pokud by měl někdo postup, který bych mohl zkusit, tak by to bylo fajn, než ho půjdu dát někam do opravy...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím,

mám obdobný problém. Pravděpodobně jsme updatovali dashboard, z ničeho nic na LCD Sony HD ready přestal jít video signál. Připojeno přes HDMI. Asi rok šlo vše ok. Zkusil jsem vymněnit HDMI kabel nepomohlo, vymněnil jsem xbox (druhý jde bezproblémů), zkusil jsem původní xbox na jiné TV a také jde. V nastavení TV nic nemám. Obnovil jsem jí do factory default. Xbox jsem smazal cache, pokoušel se dle návodu změnit rozlišení a resetnout display mod. Také nic. POradí někdo s touto záhadou?

V podstatě se jedná o to, že Xbox všude funguje a na jediné TV ne, přitom jiné xboxy na zmiňované TV ano. :(

Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pokud kamkoliv na jinou TV pres stejny HDMI kabel pripojim xbox, tak funguje. Naopak pokud ke zminovane televizi pripojim jiny XBOX a pres stejny HDMI kabel tak to take funguje. Televize nemá paměť. Je mi to záhadou. Takže jsem podle tvé rady nastavil 720p na jiných TV opět na LCD Sony nic. Sám to nemohu pochopit. :(

Čarodějné Vánoce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu