Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s music.prx ...


au!

Otázka

Poradte pls, mam custom fw 3.52 m33 a chci si tam dat ten programek ktery umoznuje hrat a poslouchat najednou. Mam kamose kteremu to jde vse jak ma(ma stejny fw). Mam vse v psp stejne jako on jenze kdyz pri hre zmacknu nota + L (coz by mi melo spustit pisnicky) tak se nic nestane, a kdyz zmacknu nota + R tak mi tam skace jak ma jestli chtel prehravat postupne nebo prehazene (pisnicky) jenze nic nehraje ... nevite cim to je ? pls piste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mas tam ten spravny plugin ve slozke ms0:\seplugins ? a musis tam mit jeste v te slozce vsh.txt a tam bude napsane ms0:\seplugins\nazev_pluginu.prx

a potom ten plugin musis aktivovat v recovery :D

jj mam tam vse podle navodu mam tam vlozeny to

ms0:/seplugins/music.prx podle navodu z http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007080009 to mam dat do vsh.prx , game a game150.prx tam jsem to vsude dal mam to i aktivovane v plugins pres recovery vse jak ma byt :( fakt netusim cim to je ani on mi neporadil je v tom urcite nejaka mala chybka ktera to cely po....... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kluci vsechno tam mam nejsem blbej kdyz to mam podle toho kterymu to jde ne asi :) proste tam je malicka chyba a neni to tim ze tam nemam naky soubor ...

tak vždycky zkus zmáčknou NOTA+[] estli ti naskočí ten přehled...když ti to nenaskočí tak to prostě nejede...a když to naskočí a po zmáčknutí NOTA+L nepojede mp3 tak je máš bud v blbý složce nebo máš plugin na nejnižší hlasitost

zvýšení hlasitosti NOTA+šipka nahoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu