Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

"Prohlášení o uplatnění nároku na náhradu"


Unkn0wn

Recommended Posts

Čau,

Chtěl bych se Vás zeptat, jestli máte někdo vzkušenosti s uplatňováním nároku na náhradu u české pošty, minulý týden jsem si obědnal balíček z jednoho eshopu, za 2 dny mi balík přišel na českou pošu, tak jsem si tam pro něj šel.

U přepážky na mě ta ženská vybalila, že balík byl poškozenej, tak jsem si řek, že si ho i tak vezmu, protože v něm mělo být jen tričko a čepice, po rozbalení, ..teda po nakouknutí do už otevřeného balíku (byl už rozřízlej), tam byla jen čepice, a triko nikde, tak jsem to té ženské na poště řek, tak jsme sepsali něaké lejstro, že chci zpátky 500 kč za to tričko, ženská mi řekla, že mi do 2 týdnů příjde domů složenka. ted jsou to 4 dny co se tuto událo. a dneska mi prišel něaký papír o:

"PROHLÁŠENÍ O UPLATNĚNÍ NÁROKU NA NÁHRADU"

A chtěl bych se vás zeptat, jestli stačí s tímto papírem zajít na poštu, a prachy mi po předložení tohoto papíru ihned dají? Nebo ještě musím čekat na složenku s penězi. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu