Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Skyrim - čeština


codek

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Vím že je to sviňárna ale myslim ze se urcite casemnajde nekdo kdo obětuje 300 a hodí to na net

tak s tím nepočítej. to fórum už funguje delší dobu a nikdo taková s*ině nebyla.

300 kč je hodně kvůli jedné češtině, ale těch počeštěných her je tam daleko více a to už je 300 papírů jen dobročinný příspěvek..

rozhodně se to vyplatí do toho jít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne tak, toto forum funguje delsi dobu a prispevek 300,- Kc neni za ty pocestene hry a VIP takova prda. LA Noire v cz na xbox 360 existuje, ale jen prvni DVD na ostatnich se zatim pracuje, budou ale v zapeti. Na CZ hry se pouziva specialni download manager, takze i timto se predchazi uniku.

Cestinu na Skyrim ti nikdo nevytahne, protoze tam mame pravidlo, ze kdo povesi jakekoliv linky nekam na net, ma okamzite padaka ze serveru.

Takze asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, tak já už se tam nějak dostanu :-)

Jen bych se chtěl ještě zeptat jestli ty češtiny (hlavně mě ted zajímá Skyrim) jdou přidat normálně do hry třeba přes flashku. Nebo se to vkládá do isa na dvd a musím znovu vypalovat ? Někde jsem se dokonce dočetl že to jde jen s RGH/JTAG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha, tak já už se tam nějak dostanu :-)Jen bych se chtěl ještě zeptat jestli ty češtiny (hlavně mě ted zajímá Skyrim) jdou přidat normálně do hry třeba přes flashku. Nebo se to vkládá do isa na dvd a musím znovu vypalovat ? Někde jsem se dokonce dočetl že to jde jen s RGH/JTAG...

Ke stáhnutí je jen celé upravené iso . Některé hry , které nešly jinak dát do češtiny jsou JTAG/RGH verze , ale to jsou jen asi tři . SKYRIM je normální iso na vypálení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

moc to forum neznam, i kdyz zatim NE VIP registraci jsem tam udelal.. pcmaker je borec, to co zmizelo odsud je tam, a ve velkym. Jen jestli to chapu dobre, jen pro konzolisty je ta VIP sekce s CZ hrama pro xko casove omezena na 4 mesice, a u ostatnich, PC treba, ne? Proc ta diskriminace? D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu