Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash LT+ 3.0 pre FAT a SLIM bol VYDANY! Ako sa patchuju hry pre 14699 DB ?


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele chlapi, XBOX mám flashnutý na LT+v3.0, nový dash, postupoval jsem podle návodů patchování i vypalování, ale hry(XGD3) nejdou naistalovat na HDD a občas to háže chybu, při které se restartuje celý XBOX.

Mám stejný problém, instaloval sem MW3, instalace proběhla bez problému, spustim hru z hdd, hraju mulťas cca 10 min. a najednou mi vyskočí hláška: Failed to authorizate the disc... :( Potom se kompletně restartuje celý XBOX, jinak když hraju z dyvka, tak vše jede v poho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to dela jsem z toho uz na nervy a nevim co dal jestli si koupit tu vypalku

Tak už jsem to vyresil, je potreba vypalovat pres Lite-On iHas, je to z důvodu že Xko i po spuštění projíždí disk, kvůli nějakým dodatečným kontrolám a pravě kvůli tomu, že DVD není vypálené celé, ale jen třeba 97% pomocí truncate metody, tak to nebude fungovat a disk to nebude akceptovat a Xko se bude restartovat. Dneska jsem si byl koupit iHasku, vypálil jsem si forzu přes ni a vše jede v pohodě :)) navíc do budoucna stejně byla potřeba, ptž nepředpokládám, že XGD3 přestanou vycházet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prozradte mi nekdo jak vypalujete at jedu podle jakehokoliv manualu tak mam smulu proste ho..... Mam LT3.0 a zadna xgd3 hra mi nejede...zkoušel jsem MW3 ACR FM4 už sem propalil asi 12 medii to si vážně na tohle musim koupit spešl vypalovačku a spešl media???? Heh co přijde příště? Vypalovat pouze za úplňku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam SLIM LT 2.0, nez vyjde LT 3.0 pro slim muzu patchovat vsechny hry Xgd3?

Jde mi o to abych to nemusel v budoucnu prepalovat znova.Dekuji

Co jsem zatim vyčetl a pochopil, tak bohužel, pro LT2.0 se patchuje jinak než pro LT3.0 takže media jsou nekompatibilní !!!! LT2 nepojede pod LT3 a naopak!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to vyresil, je potreba vypalovat pres Lite-On iHas, je to z důvodu že Xko i po spuštění projíždí disk, kvůli nějakým dodatečným kontrolám a pravě kvůli tomu, že DVD není vypálené celé, ale jen třeba 97% pomocí truncate metody, tak to nebude fungovat a disk to nebude akceptovat a Xko se bude restartovat. Dneska jsem si byl koupit iHasku, vypálil jsem si forzu přes ni a vše jede v pohodě :)) navíc do budoucna stejně byla potřeba, ptž nepředpokládám, že XGD3 přestanou vycházet

Paráda a můžeš mi napsat jaký týp sis přesně koupil, hledal jsem na stránkách alfa.cz a jsou tam 4 možnosti.

http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106140&Search=iHAS&SearchType=1&SearchSubmit=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ee je to samozřejmě na upraveným FW, jinak pálím na Verbatimka

takže koupit novou vypalovačku iHAS, nahrát na ni nový FW, hry opatchovat, vypálit přes imgburn a neměl by být problém? tedy hry jdou nainstalovat a xbox už se nerestartuje?

Tahle je tedy OK ? http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000R97&Search=iHAS&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen chci reportovat funkčnost, protože na zahraničních fórech se objevují zprávy, že občas někomu záloha pro LT+ 3.0 nejede.

Mám xbox phat, BenQ s LT+ 3.0. Pálím vypalovačkou iHAS (vypálení 100%). Zkoušel jsem Batman Arkham City, topology data univerzální (existují už i data pro jednotlivé hry, ale v podstatě by měly být stejná). Hra zkontrolována v Kprobe2, tam trochu vyšší PI (max 190, average 20%), ale instalace na HDD v xku bez problémů a hra zatím jede bez jedinýho zaškobrtnutí.

c4eva to opět dokázal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau všichni, mám takový problém. Hra šla patchnout bez problémů (NFS Run). Ale už při vypínání Backup creatoru mi to psalo něco o neshodě. Když jsem dal vypalovat přes Img Burn (mám iHas) vypálení proběhlo bez problémů, ale při testování vypáleného disku (verify) mi to házelo jednu nalezenou chybu za druhou. U 7% už jich bylo cca 8. Nevíte v čem může být problém? Když jsem před tím vypaloval neopatchované Xgd3 hry nikdy jsem problém s verify neměl. Díky moc

Tak problém vyřešen. Nevím sice jak, ale dělal jsem to znova stejně jako poprvé. Akorát poprvé jsem vypaloval 2.4x bez OPC a napodruhé 4x se zapnutým OPC. Vše ok a VERIFY nezaznamenalo ani jednu chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak mám poslední dash i lt+3.0 a vše dělám podle návodu http://www.flashxbox.sk/lt3-3.0-c4eva-xmas-add-ap-replay-sector-to-the-xgd3-games-topology-data-patch-ap/#patchovanie_ap_lt30 jedine co jsem rozjel je Halo Reach, jinak hry s XD3..nejde ani jedna...Halo Evolved,Warhammer 40.000 a Cal of Duty 3 nejde..pořád ta chyba:-( mám ban na live http://2i.cz/401fd0fa29 nevíte čím to je?!:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maskas: Jak vypaluješ xgd 3 hry, pomocí LG iHAS mechaniky s BURNER MAX, nebo trunctate metodou? Vypaluješ na verbatimy ze singapuru? Jakou rychlostí vypaluješ? Zkoušíš vypálený hry potom projet v KProbe2? Jestli jo, tak jaké máš výsledky, jestli ne, tak to projeď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkus kontrolu kprobe. Myslím, že to bude hodně špatný s těmahle mediama. Předtím ti XGD3 hry šly vypálit dobře? Ono je to hodně háklivý na dobrou kvalitu DVDček a vypálení. Navíc může dělat problém i ten trunctate, už se o tom psalo i tady, že s trunctate to lidem nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak mám poslední dash i lt+3.0 a vše dělám podle návodu http://www.flashxbox.sk/lt3-3.0-c4eva-xmas-add-ap-replay-sector-to-the-xgd3-games-topology-data-patch-ap/#patchovanie_ap_lt30 jedine co jsem rozjel je Halo Reach, jinak hry s XD3..nejde ani jedna...Halo Evolved,Warhammer 40.000 a Cal of Duty 3 nejde..pořád ta chyba:-( mám ban na live http://2i.cz/401fd0fa29 nevíte čím to je?!:roll:

a pališ s iHAS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu